Deltagere til ØLHOLM CUP 2017

Ølholm Boldklub afholder indestævne for U6-U12 drenge og U6-U15 piger den 27. - 29. januar. Ølholm ligger lidt nordvest for Vejle med afkørsel fra Herning Motorvejen. Kan du hjælpe os med et U7 3 bold, U9 drenge- eller et U14/15 pigehold?

U10 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, 28. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
TEAM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, 28. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, 28. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Gauerslund IF A Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Hornsyld IF 1 B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Hornsyld IF 2 B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Sportmaster Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Gudenå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tørring/Ølholm

U11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, 28. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Løsning IF C Logo Løsning IF Løsning IF
Malerkosten B Logo Give Fremad Give Fremad
Skibets seje sild 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
SMH Rideudstyr Vejle B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Strib IF A Logo Strib if Strib if
Tørring/Ølholm C Logo Tørring IF Tørring IF
Tørring/Ølholm B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VB B Logo Vejle boldklub Vejle boldklub

U12 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, 28. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Herning A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sills drenge B Logo Bording IF Bording IF
Spangsbjerg IF B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
TEAM 1401 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, 28. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Jelling FS A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hatting-Torsted A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Orange Lyn B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Padborg Ejendomme A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rævene B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Team Lysagervænget A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag, 27. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Ravn A/S C Logo Givskud GUF Givskud GUF
Skibets Seje Sild B Logo Skibet IF Skibet IF

U14 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Butik3huse A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Domaco Huse A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Gauerslund IF B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Jelling 1 A Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Klg B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
RFV A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Speciel A Logo AC Horsens AC Horsens
VSF1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U14/U15 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag, 27. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
A/S Revision Hatting B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hatting Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Stjernemix B Logo Give fremad Give fremad
Team Sofus Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Tullemor Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
The Outsiders Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Beringsslagteren A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Soccer Moms Horsens
Brande IF 1 A Logo Brande IF Brande IF
Brande IF 2 B Logo Brande IF Brande IF
Bøgballe B Logo Hedensted IF Hedensted IF
De Blå Bananer A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Flextek B Logo Hedensted IF Hedensted IF
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Minions A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nybolig Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Team Ninja Power A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U16/U17 Drenge  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 30. december

Holdnavn Niv Logo Klub
Bedst med Venstre A Logo Skibet IF Skibet IF
FC Mødregruppe A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Purnarnii A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hairstyle Horsens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kongerne af Brande A Logo Brande IF Brande IF
Legenderne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Spar Nord Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sport 24 Vejle A Logo Bredballe IF Bredballe IF
SR FOOD A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Universal Transport A Logo Skibet IF Skibet IF
White Legends A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, 29. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballes Krudtugler Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bredballes sprintere Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Den Bosniske IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Den Bosniske IF
Hatting / Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Uldum Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, 29. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Give Fremad Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stepping Logo Stepping if Stepping if
Tørring Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Uldum Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, 29. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
BNY Elektronik B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Danisol Lindved B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Engum C Logo Engum UI Engum UI
Rårup B Logo Rårup GIF Rårup GIF
TIF/ØB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Uldum IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Uldum IF
Uldum IF 2 C Logo Uldum Idrætsklub Uldum Idrætsklub

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, 29. januar

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, 29. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
De Seje Drenge A Logo Billund IF Billund IF
FC Mors Drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet United B Logo Skibet IF Skibet IF
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, 29. januar

Holdnavn Niv Logo Klub
Skibets Seje Sild B Logo Skibet IF Skibet IF

Arrangør: Ølholm Boldklub
Sted: Langskovhallen, Gudenåcentret, evt. 3. hal

Postnr: 7160
By: Tørring
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 27-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter