Deltagere til Julefodboldstævne i Tingsted hallen

TINGSTED BOLDKLUB'S FORÆLDRE OG VENNEFORENING INVITERER TIL Julefodboldstævne i Tingstedhallen I dagene den 27. - 30. december 2016

Herre hygge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 30-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Intersport stege Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Koks og kage Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Mikkelsens drenge Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Pokerguys Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
RollatorBanden Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Team Grøn Tuborg B Logo Tingsted boldklub Tingsted boldklub
Team tb Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
The Duddies Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Victor Knudsen Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Herre Senior  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 30-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Eglund Køreskole Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
EmilFugl A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Læder & Sport A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
P,s allstar team Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RollatorBanden Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
sportigan sakskøbing A Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening Listrup Ungdoms & Idrætsforening

Herre/damer mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 30-12

Holdnavn Niv Logo Klub
All Mixed up 1 Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
All Mixed up 2 Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Dølle Classic Logo Døllefjelde-Musse IF Døllefjelde-Musse IF
FC Nysted Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RollatorMix Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Team PURE Lakrids Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Westergaard Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub

U10 årgang 2007  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 27-12

Holdnavn Niv Logo Klub
B1938 C Logo B1938 B1938
Horbelev/LUIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horbelev IF

U11 årgang 2006  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 28-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Horbelev/LUIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horbelev IF
Næstved B Logo Næstved if Næstved if
Næstved sort B Logo Næstved if Næstved if
SSMV.DK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vordingborg
VB 1 B Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub
VB 2 Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub

U12 årgang 2005  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 28-12

Holdnavn Niv Logo Klub
B1938 B Logo B1938 B1938
Dino 23 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Horbelev/LUIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horbelev IF
MFK - "Bare en tand bedre" C Logo Møns FK Møns FK
MFK - "Endnu en tand bedre" C Logo Møns FK Møns FK
nykøbing fc Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Team Dissing Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U13 årgang 2004  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 28-12

Holdnavn Niv Logo Klub
B1938 B Logo B1938 B1938
B1990/DMI B Logo Døllefjelde-Musse IF Døllefjelde-Musse IF
DMI/B1990 C Logo Døllefjelde-Musse IF Døllefjelde-Musse IF
Møn 1 Logo Møns FK Møns FK
Møn 2 Logo Møns FK Møns FK
Møn 3 Logo Møns FK Møns FK
NFC Lewandowski Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC Messi Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC Ronaldo Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
NFC Zlatan Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
Tingsted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tingsted BK

U14 årgang 2003  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 28-12

Holdnavn Niv Logo Klub
B1938 B Logo B1938 B1938
DMI/B1990 B Logo Døllefjelde-Musse IF Døllefjelde-Musse IF
FC FARS DRENGE A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
FC MORS DRENGE A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFC
Tingsted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tingsted BK
Tingsted B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Tingsted B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Østmøn FK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn Fodbldklub

U14 årgang 2003  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag d. 28-12

Holdnavn Niv Logo Klub
DMI B Logo Døllefjelde-Musse IF Døllefjelde-Musse IF
TGB´s piger B Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub

U15 årgang 2002  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 29-12

Holdnavn Niv Logo Klub
alfahannerne B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
B1938 B Logo B1938 B1938
De unge bjørne A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
FBI Undercover Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LA B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Tingsted 1 Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Tingsted 2 Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Østmøn FK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn Fodbldklub

U16 årgang 2001  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 29-12

Holdnavn Niv Logo Klub
DMI/frem Logo Døllefjelde-Musse IF Døllefjelde-Musse IF
DMI/frem 2 Logo Døllefjelde-Musse IF Døllefjelde-Musse IF
NFC A Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Tingsted Boldklub 1 B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Tingsted Boldklub 2 B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub

U16 årgang 2001  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 29-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Sinds FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ThaiPower Logo Toreby-Grænge Boldklub Toreby-Grænge Boldklub
Tingsted fighters B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Tingsted Tigers B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Tingsted Tigers Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Østmøn FK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn Fodbldklub

U17 årgang 2000  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 29-12

Holdnavn Niv Logo Klub
M.Skotte A/S B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U18/19 årgang 98/99  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag d. 29-12

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 årgang 2012  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 27-12

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 årgang 2011  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 27-12

Holdnavn Niv Logo Klub
LUIFs nisser 1 B Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening Listrup Ungdoms & Idrætsforening
LUIFs nisser 2 B Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening Listrup Ungdoms & Idrætsforening
NFC 1 Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC 2 Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC 3 Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
VB B Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub

U7 årgang 2010  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 27-12

Holdnavn Niv Logo Klub
B.Frem Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
Horbelev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horbelev IF

U8 årgang 2009  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 27-12

Holdnavn Niv Logo Klub
B.Frem Logo Boldklubben Frem Sakskøbing Boldklubben Frem Sakskøbing
NFC 1 B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
NFC 2 B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Tingsted Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub

U9 årgang 2008  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Tirsdag d. 27-12

Holdnavn Niv Logo Klub
Horbelev/LUIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Horbelev IF
NFC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nfc
NFC blå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nfc
NFC rød Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nfc
Tingsted 1 Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Tingsted 2 B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
VB B Logo Væggerløse Boldklub Væggerløse Boldklub
VIF Drenge Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

Arrangør: Tingsted Boldklub
Sted: Tingsted hallen
Adresse: Stationsvej 63
Postnr: 4800
By: Nykøbing F
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 11-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
Sportigan Langebæk Cup 2019
18. - 27. jan 2019
VesterhavsCup 2019
7. - 9. jun 2019
Bilka Cup
16. - 17. feb 2019
Ikast Cup 2019
28. - 30. jun 2019
U7 pige og drenge stævne
26. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter