Deltagere til BSF Cup 2017

BSF inviterer til halvbanestævne for U5, U6 og U7 i Måløv Hallen den 22. januar 2017. Medaljer til ALLE, påsatte dommere til ALLE kampe og minimum 4 kampe á 8 minutter til ALLE hold.

U5 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 9.00-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerrødderne B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B.1973 Hold 2 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B.1973 Hold 3 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B1973 Hold 1 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
SB 50 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB 50

U6 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 9.00-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Lsf 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lsf 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv BK Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Stenløse Boldklub Logo Stenløse BK Stenløse BK

U7 drenge, række 1/2  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 12.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Boldklub A A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FB Sort A Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Herlev IF 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
KB C1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB C2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U7A (1) A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB U7A (2) A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Stenløse Boldklub Logo Stenløse BK Stenløse BK

U7 drenge, række 3/4  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 12.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 3 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 4 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
De røde lyn Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Farum Boldklub C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FIF C Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
Herlev IF 2 C Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF 3 C Logo Herlev IF Herlev IF
KB C3 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U7D B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U7D-2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 4 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv BK 1 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Måløv BK 2 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: Måløv Ny Hal
Adresse: Måløv Hovedgade 46
Postnr: 2760
By: Måløv
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 13-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter