Deltagere til 3-mands indestævne for U5-U9 - Bryrup IF

Sjovt børnestævne for de yngste piger og drenge (U5-U9) hos Bryrup IF. Medaljer til alle spillere og min. 4 kampe pr. hold. 3 baner i hallen opdelt af oppustelige bander.

U5-U6 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC HORSENS C Logo FC Horsens FC Horsens
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Ikast KFUM Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Ikast KFUM Logo Ikast KFUM Fodbold Ikast KFUM Fodbold
Mejdal-Halgård Fodbold Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejdal-Halgård Fodbold Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
ØBG Buskelund B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bryrup IF Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Bryrup IF Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Sorring-toustrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-toustrup IF
Sorring-toustrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-toustrup IF
Virklund B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
Virklund B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
ØBG Buskelund Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge uøvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bryrup IF Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Isenvad FK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Isenvad FK

U8 drenge øvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EIF Drenge B Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF

U8 piger uøvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF 1 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BIF 2 Logo Brædstrup IF Brædstrup IF

U8 piger øvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge uøvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Rask Mølle OI Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF
Rask Mølle OI Logo Rask Mølle-Aale IF Rask Mølle-Aale IF

U9 drenge øvet  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bryrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bryrup IF
Bryup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bryrup IF
Silkeborg IF Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Smølferne B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U9 piger uøvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 piger øvet  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Bryrup Idrætsforening
Sted: Bryrup Hallen
Adresse: Østervang 6A
Postnr: 8654
By: Bryrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 23-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter