Deltagere til MK Fodbold Cup 2017

MK FODBOLD Indbyder til stort Indendørsstævne for alle drenge og piger. i St. Merløse og Stestrup Hallerne Den 17. - 19. februar 2017 Vær med til at gøre det sjovt og spændende. DER KAN TILMELDES I ALLE ÅRGANGE FRA U5 til U15 I BÅDE PIGE- & DRENGERÆKKER

Drenge U 10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
KEB 10 Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
LBI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lynge Broby IF
MIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store Merløse IF

Drenge U 11  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF A Logo Benløse IF Benløse IF
Fuglebjerg C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
HG blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Drenge Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hundige C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
KEB 11 1 Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
KEB 11 2 Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
MIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet store merløse if
Rørvig IF U11 C Rørvig IF Logo ukendt af Staevner.dk Rørvig IF
Striwerne A Logo B1903 B1903
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

Drenge U 5  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
hashøj i f C Logo Hashøj IF Hashøj IF

Drenge U 6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne B Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
KEB 6 Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub

Drenge U 7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk 1 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 3 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 4 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 5 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
MIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store Merløse IF
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
Thors drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold

Drenge U 8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Holbæk B&I B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
MIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store Merløse IF
Rørvig IF C Rørvig IF Logo ukendt af Staevner.dk Rørvig IF
Thors drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold
UGERLØSE IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet UIF

Drenge U 9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramsnæs fb C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Havdrup 08 Logo Havdrup GI Havdrup GI
Rørvig IF U9 C Rørvig IF Logo ukendt af Staevner.dk Rørvig IF
Tølløse U9 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

Drenge U12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
MIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet store merløse if

Drenge U13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De hvide B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KEB 13 Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub

Drenge U14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allred Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nørrebro United Logo Nørrebro United Nørrebro United
Team Næver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Drenge U15  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Roars drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Snorkepigerne B Logo Dianalund IF Dianalund IF

Pige U -5  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U -6  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U -7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U10-11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U12-13  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U14-15  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Pige U8-9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Kirke Eskilstrup Boldklub
Sted: Stestrup Fritidsgård
Adresse: Stestrupvej 41
Postnr: 4360
By: Kirke Eskildstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 03-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
B1913 CUP
1. - 3. dec
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Slagelse Cup 2017
9. - 10. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
BRANDE CUP 2017
2. dec
Frank Jensen Cup 2017
1. - 3. dec
Undløse moneycup 2017
9. - 10. dec
Følg Staevner.dk på Twitter