Deltagere til Tresu CUP 1

For 20. gang afholdes TRESU CUP. Som altid er stævnet kendetegnet ved masser af spurtpræmier, trofæer til de vindende hold og omegnens største tombola med fine gevinster. Mød op til en god turnering med traditioner som finale-indløb og speak!

Drenge U 11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28 januar -16:30 - 19:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby 3 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Løjt IF 1 B Logo Løjt IF Løjt IF
Ravn Arkitektur Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
vejle fc B Logo vejle fc vejle fc

Drenge U 12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29 januar - 11:30 - 14:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Lb B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub

Drenge U 14  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29 januar 14:00- 16:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Gauerslund IF B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
MF Energi Drengene B Logo Billund IF Billund IF

Drenge U 14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29 januar 16:30- 19:00

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U 8  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29 januar 9:00- 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerts drenge C Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vonsild FK C Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
Ødis IF C Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF

Drenge U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28 januar - 14:00 - 16:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Ødis if C Ødis if Logo ukendt af Staevner.dk Ødis if

Drenge U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28 januar - 9:00-11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF 1 A Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
De Seje Drenge A Logo Billund IF Billund IF
Esbjerg drengene 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Esbjerg drengene 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SUB A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

Drenge U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28 januar - 11:30-14:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF A Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby GF 2 C Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
EUI Blå C Logo Engum UI Engum UI
EUI hvid C Logo Engum UI Engum UI
Harte G&IF C Logo Harte G&IF Harte G&IF
Ødis if C Ødis if Logo ukendt af Staevner.dk Ødis if

Senior Damer  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27 januar -17:30-20:00

Holdnavn Niv Logo Klub

Senior Herre  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 27 januar - 20:00 -22:30

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Bjert IF
Sted: Bjert Hallen
Adresse: Engløkke 7
Postnr: 6091
By: Bjert
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 13-01-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter