Deltagere til Skrotspecialist Cup 2017

Karise IK Fodbold invitere for 18. år i træk til indendørs breddestævne i Karise hallen. Til Skrotspecialist Cup er der præmier til alle spillere!

U10 Drenge (2007)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
herfølge 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet herfølge
Holmegaard Blik B Logo Næstved IF Næstved IF
Langebæk Alliancen Hvid C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Langebæk Alliancen Sort C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Næver4ever Logo Næstved IF Næstved IF
Team karise Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Team karise B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub

U11 Drenge (2006)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
faxe u11 B Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Langebæk Alliancen C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Næstved B Logo Næstved if Næstved if
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U12 Drenge (2005)  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
De gyldne får C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
faxe u12 B Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Haslev FC og Christian Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev FC og Thorbjørn Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG Drengene B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Karise B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Rødvig G&I C Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Team weekend B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub

U13 Drenge (2004)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe ladeplads 1 Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Havenisserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Karise B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Langebæk Alliancen Blå B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Langebæk Alliancen Hvid B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Langebæk Alliancen Sort C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Rødvig G&I Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Stillinge IF C Logo Stillinge IF Stillinge IF

U14 Drenge (2003)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 ØF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Karise C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Team Næver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
young stars 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 Drenge (2002)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nørrebro United Logo Nørrebro United Nørrebro United
RØDVIG 1 B Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
RØDVIG 2 C Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Ørslev Rød C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev Sort C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U7 Dr. (2010) ½bane  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 1 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 2 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Finte Filurerne B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Haslev 1 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 3 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Herfølge BK B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Karise B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
Thors drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold

U8 Drenge (2009)  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIKdrengene 1 A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIKdrengene 2 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Benløse 1 B Logo Benløse IF Benløse IF
Bold Banditterne B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
HG 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 4 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Himmelev-Veddelev BK B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karise B Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
Køge Boldklub 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Thors drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold

U9 Drenge B (2008)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk blå B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FLI B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Haslev B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 Drenge C (2008)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe Boldklub C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Fk grøn C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk Hvid C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Holbæk C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Karise IK C Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub
TFC U9 C Logo Taastrup FC Taastrup FC

Arrangør: Karise Idræts Klub
Sted: Karise Hallen
Adresse: Møllevej 5
Postnr: 4653
By: Karise
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 26-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Øens Hold Cup (U13-U17)
10. - 12. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
GENTOFTE CUP 2017
21. - 22. okt
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
Champions League for Kids-SJÆLLAND
21. okt 2017 - 1. apr 2018
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Julepodestævne
9. dec
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Futsal League 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Junior League - INDOOR 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Nordea Cup 2018, Give
5. - 7. jan 2018
Trofeo Mediterráneo 2018
23. - 29. mar 2018
Trofeo Malgratense 2018
12. - 19. okt 2018
Limone Cup 2018
13. - 19. okt 2018
North Limburg Cup 2018
17. - 21. maj 2018
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Vinter Champions League U12 piger
1. nov 2017 - 15. mar 2018
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017
7. - 8. okt
HIK CUP EFTERÅR 2017
30. sep - 1. okt
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
DGI 8-mands vinterturnering på kunstgræs U10-U13
11. nov 2017 - 3. feb 2018
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland
12. okt
Louis Nielsen Cup 2017
14. okt
Football Talent Trophy 2017 - U12
27. - 29. okt
Følg Staevner.dk på Twitter