Deltagere til Løgstrup Pokal CUP 2017 - U10 + U12 - FÅ PLADSER

FÅ U12 PLADSER TILBAGE!! - Stævnet med STORE pokaler til alle spillere, spurtpræmier, musik under kampene samt indløb i røg og lys.

U10B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 19.02 formiddag/midda

Holdnavn Niv Logo Klub
Kibæk5 B Logo Kibæk Idrætsforening Kibæk Idrætsforening
Kibæk6 B Logo Kibæk Idrætsforening Kibæk Idrætsforening
Løgstrup 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Resen 1 B Logo Skive IK Skive IK
Resen 2 B Logo Skive IK Skive IK
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
SIK Viborg B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skive IK BLÅ B Logo Skive IK Skive IK
Skive IK GUL B Logo Skive IK Skive IK

U10C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 19.02 morgen/formidda

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø 1 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø 2 C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Løgstrup 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
NUGF Viborg Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
SIK Viborg 1 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
VFF C Logo Viborg FF Viborg FF
VFF 2 C Logo Viborg ff Viborg ff
Voel C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Voel

U12B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 19.02 aften

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF B Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Gauerslund 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Løgstrup 1 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Tvs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tvs
Aalestrup If Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U12C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 19.02 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI C Logo Skive IK Skive IK
Bjerregrav 1 C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Bjerregrav 2 C Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
Løgstrup 3 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup G&IF 4 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Rødkærsbro IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
Rødkærsbro IF II C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
Viborg FF 2 Logo Viborg FF Viborg FF
Aalestrup if Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U9A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 29.01 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 A Logo BMK 90 BMK 90
HA85 - 1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HB Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Løgstrup 1 A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
NUGF 1 A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Ravnsbjerg 1 A Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF
Skive IK A Logo Skive IK Skive IK
Stoholm A Logo Stoholm Idrætsforening Stoholm Idrætsforening

U9B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 29.01 for/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
GIF 1 B Logo Grenaa IF Grenaa IF
GIF2 B Logo Grenaa IF Grenaa IF
HA85 - 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Lynene B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Mejrup 2 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
NUGF 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
VFF's Panthere B Logo VIborg FF VIborg FF
VFF's Tiger B Logo VIborg FF VIborg FF

U9C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søn 29.01 morgen/formidda

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 C Logo BMK 90 BMK 90
GIF3 C Logo Grenaa IF Grenaa IF
HA85 - 3 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hobro IK C Logo Hobro IK Hobro IK
Løgstrup 2 C Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejrup C Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mønsted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mønsted IF
NUGF 3 C Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Ravnsbjerg Drengene C Logo Ravnsbjerg IF Ravnsbjerg IF

Arrangør: Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Sted: Løgstrup Hallen
Adresse: Vordevej 1
Postnr: 8831
By: Løgstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 15-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Nordea Cup Ringkøbing
5. - 13. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter