Deltagere til HEI MINICUP 2017

HEI MINICUP 2017 Indestævne i HEI-Hallen, Skæring - afvikles så alle hold kan deltage uanset niveau. 4 kampe pr. hold. Der vil være præmier, frugt og vand til alle spillere. Vi ser frem til, at se jer i Skæring Vel mødt!

U6 Mix (3 mands)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 5 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Vorup FB U6 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U6 Mix (3 mands)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF

U6 Mix (3 mands)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
SIF Assentoft 1 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Virup IF C Logo Virup IF Virup IF

U7 Mix (3 mands)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Skødstrup 3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U7 Mix (3 mands)  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
IF Lyseng 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Skødstrup 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U7 Mix (3 mands)  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Skødstrup 1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Virup 1 C Logo Virup IF Virup IF

U8 Mix (5 mands)  | C  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 2 C Logo Århus GF Århus GF
ASA Hold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ASA
ASA Hold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ASA
Hadsten sk C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
SIF Assentoft C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIK 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Aabyhøj IF U8 C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U8 Mix (5 mands)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Logo Århus GF Århus GF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Kolind/Perstrup IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kolind/Perstrup IF
SIK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8 Mix (5 mands)  | B  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft Goldkickers B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Grenå If 1 B Logo Grenaa IF Grenaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 4 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hornslet if B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hørning IF 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Sejs Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SMIFF09 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SMIFF09
Stautrup 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Thorsager Rønde B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TMG B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TST 1 B Logo tst/Sabro tst/Sabro
TST 2 Logo tst/Sabro tst/Sabro
Virup IF B Logo Virup IF Virup IF
Vivild IF B Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening
Vri B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8 Mix (5 mands)  | D  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenå if 2 C Logo Grenaa IF Grenaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
TRIF 2 Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

Arrangør: Hjortshøj Egaa IF
Sted: HEI Hallen
Adresse: Skæring Skolevej 200
Postnr: 8250
By: Egå
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 28-12-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter