Deltagere til Endeslev-Vråby IF Cup

Gratis Træningsstævne i Hårlev Hallen for U6 eller U7 drenge/piger. Mixede hold må gerne deltage.

U6/U7  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 9-14

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 Strøby 1 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Endeslev - Vråby 2 Logo endeslev-Vråby IF endeslev-Vråby IF
Endeslev-Vråby 1 Logo Endeslev-Vråby IF Endeslev-Vråby IF
Herfølge Boldklub 1 Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Herfølge Boldklub 2 Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Næstved U6 Logo Næstved if Næstved if
Præstø 1 Logo Præstø IF Præstø IF
Præstø 2 Logo Præstø IF Præstø IF
Solrød FC 1 (U7) Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 (U7) Logo Solrød FC Solrød FC
Strøby AIK 2 Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65

Arrangør: Endeslev-Vråby IF
Sted: Hårlev Hallen
Adresse: Industrivej 39
Postnr: 4652
By: Hårlev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 30-11-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter