Deltagere til Futsal Julestævne 18. dec. (U10-U17)

Futsal Julestævne i Lyngehallen for U10-U17 drenge, søndag den 18. december. A- og B-niveau. Præmier. Gratis entré til ligakampen København Futsal-SBV 09, der spilles efter stævnet afslutning.

Drenge U10 (07)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U10 (07)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U11 (06)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U11 (06)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U12 (05)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Nordsjælland A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland
FC Nordsjælland A Logo FC Nordsjælland FC Nordsjælland

Drenge U12 (05)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U13 (04)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Hillerød Fodbold A Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
Hillerød Fodbold Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
IS Skævinge A Logo IS Skævinge IS Skævinge
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Drenge U13 (04)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Havenisserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IS Skævinge B Logo IS Skævinge IS Skævinge

Drenge U14 (03)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U14 (03)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U15 (02)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Listorps IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Listorps IF

Drenge U15 (02)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub

Drenge U17 (01 & 00)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
A-Team A Logo Taastrup FC Taastrup FC
HGI U-17 A Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
HGI U-17 A Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
team easy on A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Team Rush Hour A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Liverpool F.C

Drenge U17 (01 & 00)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag mellem 09.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bønderne fra landet B Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Skillz That Killz B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Ålholm B Logo Ålholm If Ålholm If

Arrangør: Hillerød G&IF
Sted: Lyngehallen
Adresse: Idrætsvej 14
Postnr: 3540
By: Lynge
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 11-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter