Deltagere til FLEXA CUP 2017

Rårup GIF indbyder til hyggeligt stævne i Rårup Hallen. Flexa Cup er med præmier til alle og pokaler til 1,2 og 3 pladsen i hver række.

Oldboys  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
hatting torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hornsyld Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Rårup B Logo Rårup GIF Rårup GIF
SSK B Logo Stenderup SK Stenderup SK

U10 (2007)  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farstrup comfort A Logo Boldklubben Sport Grejsdalen Boldklubben Sport Grejsdalen
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens Rød B Logo FC Horsens FC Horsens
Fredericia KFUM A Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM B Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
SIF Fodboldskolen 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SIF Fodboldskolen 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skjold B Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold
Spjald IF A Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Stensballe 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Vinding SF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U11 (2006)  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
#Guldholdet B Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening
Bagges Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brande IF A Logo Brande IF Brande IF
De Konge Blå B Logo Løsning IF Løsning IF
HI Five B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hornsyld/Rårup 1 B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Hornsyld/Rårup 2 C Logo Rårup GIF Rårup GIF
Horsens FS A Logo Horsens FS Horsens FS
Hovedgård 1 C Logo Hovedgård if Hovedgård if
Lund 1 B Logo Lund IF Lund IF
Lund 2 B Logo Lund IF Lund IF
Løsning 2 C Logo Løsning IF Løsning IF
SS Skjold 1 B Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold
SS Skjold 2 B Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold
Stensballe IK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe IK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Team TVC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
TP-Montage U12 B A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
vejle fc C Logo Vejle FC Vejle FC
Virup IF U10B C Logo Virup IF Virup IF

U12 (2005)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (2011)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 (2010)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe if Bredballe if
Hatting/Torsted 1 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting/Torsted 2 Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hornsyld 1 B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Hornsyld 2 B Logo Hornsyld IF Hornsyld IF

U8 (2009)  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag/middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bording IF 1 B Logo Bording IF Bording IF
Bording IF 2 C Logo Bording IF Bording IF
Brande IF A Logo Brande if Brande if
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Egebjerg I.F. C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg I.F.
hatting-torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
hatting-torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hornsyld IF Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Jelling 1 B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 2 Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Løsning C Logo Løsning if Løsning if
Rårup Vest B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Rårup Øst C Logo Rårup GIF Rårup GIF
SIK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK

U9 (2008)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens Sort U10 C B Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens1 B Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fredericia KFUM U10 C 2 C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Fredericia KFUM U10C C Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
SSK B Logo Stenderup SK Stenderup SK
Vinding SF 1 U10 C B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vinding SF 2 U10 C B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

Arrangør: Rårup GIF
Sted: Rårup Hallen
Adresse: Kirkedalsvej 53 Rårup
Postnr: 7130
By: Juelsminde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 30-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
Sportigan Langebæk Cup 2019
18. - 27. jan 2019
VesterhavsCup 2019
7. - 9. jun 2019
Bilka Cup
16. - 17. feb 2019
Ikast Cup 2019
28. - 30. jun 2019
U7 pige og drenge stævne
26. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter