Deltagere til U13 Futsalstævne - Rønde Efterskole

Rønde Efterskole inviterer til gratis futsalstævne for U13 hold (både drenge og piger) onsdag d. 11. januar om aftenen.

U13 drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 17.00 - 21

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet IF A Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF C Logo Hornslet IF Hornslet IF

U13 drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 17.00 - 21

Holdnavn Niv Logo Klub
TRIF U12 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

U13 drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 17.00 - 21

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 17.00 - 21

Holdnavn Niv Logo Klub
Db Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg boldklub A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet DB
GIF 1 B Logo Grenaa IF Grenaa IF
GIF 2 B Logo Grenaa IF Grenaa IF


Sted: Rønde Efterskole
Adresse: Skolevej 2
Postnr: 8410
By: Rønde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Futsal

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 20-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter