Deltagere til Team Rynkeby Næstved Cup 2017

Team Rynkeby Næstved inviterer for anden gang til breddefodboldstævne i Holmegaard Hallen, hvor alle tilmeldingsgebyrer går ubeskåret til Børnecancerfonden. Tilmeld og støt et fantastisk godt formål!! Præmier til alle hold i U7-U9, samt Top 3 i U10-U14.

U10 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Haslev 1 B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HGB C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holbæk 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KE Skilte B Logo Næstved IF Næstved IF
Rønnede if C Logo Rønnede if Rønnede if
Team Maidane B Logo Næstved IF Næstved IF

U11 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
faxe 11 B Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
HG Blå C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG HVid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Stars B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HG´s drenge A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard A A Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard B B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard C C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Nif C Logo Næstved IF Næstved IF
Niffen B Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved A Logo Næstved IF Næstved IF
næver B Logo Næstved IF Næstved IF
Skælskør 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør B&I
Skælskør 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør B&I
Team Kulek A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
De gyldne får C Logo Langebæk alliancen Langebæk alliancen
faxe u12 B Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
FC Lejre 2 B Logo FC Lejre FC Lejre
FCLejre 1 B Logo FC Lejre FC Lejre
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk Sydsjælland 05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Gundsø piger C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Haslev FC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG1 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB 1 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB 2 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB3 B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
TOF C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U13 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Herfølge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herfølge
Rodi's Autocenter B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sorø Freja U13 C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Team Bolas C Logo Tuse IF Tuse IF
Ørslev Rød B Logo Ørslev gif Ørslev gif
Ørslev Sort B Logo Ørslev gif Ørslev gif

U13 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 18. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HGB Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Team Lewél Logo Brøndby IF Brøndby IF

U14 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. februar

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk Sydsjælland 05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Smølferne B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Snorkepigerne B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Toksværd C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U7 - Mixede  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse 1 B Logo Benløse IF Benløse IF
Fuglebjerg IF C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HGB Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Team Rustik C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U8 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
FK U8 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Haslev blå C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev grøn B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard GB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Holmegaard GB
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
TOF - Team Rustik C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U9 - Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 19. februar

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby G&IF C Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
HGB C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HIK 08 B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Ringsted IF Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF - HVID Logo Ringsted IF Ringsted IF


Sted: Holmegaard Hallen
Adresse: Glasværksvej 1
Postnr: 4684
By: Holmegaard
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 03-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter