Deltagere til VBI Nytårs Cup

VBI Nytårs Cup Personlige præmier til alle. Medaljer til alle spillere i U6 og U7. Pokaler til 1. og 2. pladsen i årgangene U8 til U12.

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HV2007 Gul B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
HV2007 Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF

U10  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Vojens Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U12  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Den Bosniske IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Den Bosniske IF
Starup UIF Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF Logo Starup UIF Starup UIF
TIF kids C Logo Toftlund IF Toftlund IF
Vojens BI Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
CIF 1 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
CIF 2 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
HFK 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Messi drengene Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
VBI 1 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
VBI 2 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U8  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
CIF 1 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
CIF 2 B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Esbjerg FB B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Esbjerg FB B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
HFK1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK3 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK4 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Starup 1 B Logo Starup UIF Starup UIF
Starup 2 B Logo Starup UIF Starup UIF
Vojens 1 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens 2 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Vojens 2 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens 3 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Vojens 1 A Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

Arrangør: Vojens B&IK
Sted: Vojens Gymnastik og Idrætsefterskole´s haller
Adresse: Ungdomskolevej 8
Postnr: 6500
By: Vojens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 31-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter