Deltagere til Østmøn FK´s ungdomsstævne 2017

Østmøn Fodboldklub afholder ungdomsstævne den 4. og 5. februar 2017 i Østmøn Hallen v/Hjertebjergskolen.

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1938 B Logo B1938 B1938
MFK.U10.1 B Logo Møns FK Møns FK
MFK.U10.2 B Logo Møns FK Møns FK
Nyråd 1 B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening

U11 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B.Frem Sakskøbing B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B Frem Sakskøbing
Gasværksvej B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
MFK "bare en tand bedre" C Logo Møns FK Møns FK
Præstø 1 A Logo Præstø IF Præstø IF
Præstø IF C Logo Præstø IF Præstø IF
ØGIF B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U12 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Borg Forsikring B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
MFK " Bare en tand bedre" C Logo Møns FK Møns FK
MFK "Endnu en tand bedre" C Logo Møns FK Møns FK
Østmøn FK C Logo Østmøn Fodboldklub Østmøn Fodboldklub

U13 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Alfahannerne B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Cruyff´s Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RØDVIG B Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Svend Gønge Logo IF Svend Gønge IF Svend Gønge
Team H. B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Underdogs Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Østmøn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn Fodbldklub
Østtmøn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn

U16 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 denge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Møns drenge Logo Møns FK Møns FK
præstø hvid Logo Præstø IF Præstø IF
Præstø rød Logo Præstø IF Præstø IF
Østmøn 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn Fodbldklub
Østmøn 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn Fodbldklub

U8 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
MFK.U9.1 C Logo Møns FK Møns FK
MFK.U9.2 C Logo Møns FK Møns FK
Svend Gønge Logo IF Svend Gønge IF Svend Gønge

Arrangør: Østmøn Fodboldklub
Sted: Østmøn Hallen v/Hjertebjergskolen
Adresse: Klintevej 237
Postnr: 4780
By: Stege
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 26-01-2017

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Følg Staevner.dk på Twitter