Deltagere til 24sport Indoor Cup 2017

Invitation til 24sport Indoor Cup 2017 i Himmelev Hallen 4-5/2 2017 For årgang U8, U9, U10 og U11 Der er pokaler til alle STÆVNEPRISEN ER BILLIG!!!

U10  | BC  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Ordrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AGF Ordrup
B1908 1 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 2 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
FC Istanbul C Logo Ishøj boldklub Ishøj boldklub
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hvalsø Drengene Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB 1906 1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 3 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde KFUM blå B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM hvid B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM Stribet C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Store merløse fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Svogerslev Hvid C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Team Maidane B Logo Næstved IF Næstved IF
tuse blå B Logo Tuse IF Tuse IF
tuse rød B Logo Tuse IF Tuse IF
Taastrup FC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U11  | BC  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farmor & Farfar B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
FC KFUM B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM
FHF Liverpool B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fløng Hedehusene Fodbold
FHF Tottenham B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fløng Hedehusene Fodbold
FHF United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fløng Hedehusene Fodbold
Holbæks Drenge B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB City B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB FC C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB United B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge 1 C Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge 2 C Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Mormor & Morfar B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tårnby FF 1 B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF 2 C Logo Tårnby FF Tårnby FF

U8  | BC  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse 1 B Logo Benløse IF Benløse IF
Benløse 2 C Logo Benløse IF Benløse IF
Frederikssund FB C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Hekla I B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HEKLA II B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Holbæk B&I - Blå B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I - Hvid B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I - Rød C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvalsø B Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Blå C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hvid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge Boldklub 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge Boldklub 4 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
RB 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
RB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Thors drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Såby Fodbold

U9  | BC  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Hekla X B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK 08 B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
HVB Blå B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Grøn B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Hvid C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Sort C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Roskilde KFUM Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Team Ole B Logo Fremad Valby Fremad Valby
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC U9 C Logo Taastrup FC Taastrup FC

Arrangør: Himmelev-Veddelev Boldklub
Sted: Himmelev Hallen
Adresse: Herregårdsvej 42
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 22-01-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter