Deltagere til BIF CUP 3-Bold for U6 og U7 B/C hold

Deltag i Jyllands STØRSTE og BEDSTE 3-Bold stævne for B/C hold i U6 og U7. Du vælger selv spilleperiode i U7. Deltag med flere hold i samme årgang til reduceret pris. Der er POKALER til alle spillere og GRATIS Jyske Bank kaffe til alle.

U6 10:24-12:28  | BC  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF TØZER C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 1 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Egebjerg C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
FC Skanderborg U6/U7 Piger C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Gødvad 1 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad 2 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HEI C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornsyld/Rårup B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Horsens KFUM Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hover if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Lyseng Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ry 1 B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Ry 2 B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Skovklubben B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
ØBG Buskelund C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 08:20-10:24  | BC  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Banditterne 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Banditterne 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Brædstrup IF C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BUF Horsens B B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF Horsens C C Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Horsens KFUM Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hovedgård 1 Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 3 Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 4 Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hundslund IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundslund IF
IF Lyseng 1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Messi's drenge C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Them 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 2 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
vivild if C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U7 12:28-16:36  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF TØZER 1 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BIF TØZER 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Gødvad GIF 1 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 3 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Herning Fremad 1 B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad 2 B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Stensballe 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stilling IF 2 B Logo Stilling IF Stilling IF
Stilling IF 1 B Logo Stilling IF Stilling IF

Arrangør: Brædstrup IF
Sted: Brædstrup Hallen
Adresse: Skovvejen 29
Postnr: 8740
By: Brædstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 11-02-2017

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter