Deltagere til BIF CUP 3-Bold for U6 og U7 B/C hold

Deltag i Jyllands STØRSTE og BEDSTE 3-Bold stævne for B/C hold i U6 og U7. Du vælger selv spilleperiode i U7. Deltag med flere hold i samme årgang til reduceret pris. Der er POKALER til alle spillere og GRATIS Jyske Bank kaffe til alle.

U6 10:24-12:28  | BC  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF TØZER C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 1 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Egebjerg C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
FC Skanderborg U6/U7 Piger C Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Gødvad 1 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad 2 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HEI C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornsyld/Rårup B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Horsens KFUM Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hover if B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hover if
Lyseng Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ry 1 B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Ry 2 B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Skovklubben B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
ØBG Buskelund C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 08:20-10:24  | BC  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Banditterne 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Banditterne 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Brædstrup IF C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BUF Horsens B B Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
BUF Horsens C C Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Horsens KFUM Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hovedgård 1 Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 3 Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 4 Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hundslund IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundslund IF
IF Lyseng 1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Messi's drenge C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Them 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 2 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
vivild if C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U7 12:28-16:36  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF TØZER 1 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BIF TØZER 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Gødvad GIF 1 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 3 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Herning Fremad 1 B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad 2 B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Næsby 1 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Næsby 2 Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Stensballe 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stensballe 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Stilling IF 2 B Logo Stilling IF Stilling IF
Stilling IF 1 B Logo Stilling IF Stilling IF

Arrangør: Brædstrup IF
Sted: Brædstrup Hallen
Adresse: Skovvejen 29
Postnr: 8740
By: Brædstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 11-02-2017

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
Øens Hold Cup (U13-U17)
10. - 12. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
GENTOFTE CUP 2017
21. - 22. okt
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
Champions League for Kids-SJÆLLAND
21. okt 2017 - 1. apr 2018
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Julepodestævne
9. dec
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Futsal League 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Junior League - INDOOR 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Nordea Cup 2018, Give
5. - 7. jan 2018
Trofeo Mediterráneo 2018
23. - 29. mar 2018
Trofeo Malgratense 2018
12. - 19. okt 2018
Limone Cup 2018
13. - 19. okt 2018
North Limburg Cup 2018
17. - 21. maj 2018
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Vinter Champions League U12 piger
1. nov 2017 - 15. mar 2018
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017
7. - 8. okt
HIK CUP EFTERÅR 2017
30. sep - 1. okt
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
DGI 8-mands vinterturnering på kunstgræs U10-U13
11. nov 2017 - 3. feb 2018
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland
12. okt
Louis Nielsen Cup 2017
14. okt
Football Talent Trophy 2017 - U12
27. - 29. okt
Følg Staevner.dk på Twitter