Deltagere til Fed Fodbold Fredag U10 & U11 21. april

21. APRIL: HOG Hinnerup og Djurslands Bank gentager succesen og inviterer til Fed Fodbold Fredag for U10 og U11 piger på kunstgræsbanen i Hinnerup. NYT! U10A og U10B.

U10A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17.00-18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Romalt A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skødstrup SF U10 pigerne A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF

U10B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17.00-18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF Logo Bredballe IF Bredballe IF
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alliancen
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF

U11A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 19.00-20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg if A Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
HOG Hinnerup A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Lyseng U10 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skibet IF/Give Fremad A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skibet IF/ Give Fremad

U11B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18.00-19.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg if B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alliancen
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF

Arrangør: Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Sted: Kunstgræsbanen i Hinnerup
Adresse: Svinget 4
Postnr: 8382
By: Hinnerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2017>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 11-04-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Super Brugsen Cup 2018
3. - 4. mar 2018
Fårvang Mini Cup
10. - 11. mar 2018
HOLBÆK CUP 2018
1. - 2. sep 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Nordea Cup 2018
5. - 14. jan 2018
2. juledag i Mønshallerne 2017
26. dec
Følg Staevner.dk på Twitter