Deltagere til Fed Fodbold Fredag U10 & U11 21. april

21. APRIL: HOG Hinnerup og Djurslands Bank gentager succesen og inviterer til Fed Fodbold Fredag for U10 og U11 piger på kunstgræsbanen i Hinnerup. NYT! U10A og U10B.

U10A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17.00-18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Romalt A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skødstrup SF U10 pigerne A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Strib IF A Logo Strib IF Strib IF

U10B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17.00-18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF Logo Bredballe IF Bredballe IF
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alliancen
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF

U11A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 19.00-20.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg if A Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
HOG Hinnerup A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Lyseng U10 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skibet IF/Give Fremad A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skibet IF/ Give Fremad

U11B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 18.00-19.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg if B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IFA B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alliancen
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF

Arrangør: Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Sted: Kunstgræsbanen i Hinnerup
Adresse: Svinget 4
Postnr: 8382
By: Hinnerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2017>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 11-04-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Øens Hold Cup (U13-U17)
10. - 12. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
GENTOFTE CUP 2017
21. - 22. okt
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
Champions League for Kids-SJÆLLAND
21. okt 2017 - 1. apr 2018
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Julepodestævne
9. dec
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Futsal League 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Junior League - INDOOR 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Nordea Cup 2018, Give
5. - 7. jan 2018
Trofeo Mediterráneo 2018
23. - 29. mar 2018
Trofeo Malgratense 2018
12. - 19. okt 2018
Limone Cup 2018
13. - 19. okt 2018
North Limburg Cup 2018
17. - 21. maj 2018
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Vinter Champions League U12 piger
1. nov 2017 - 15. mar 2018
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017
7. - 8. okt
HIK CUP EFTERÅR 2017
30. sep - 1. okt
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
DGI 8-mands vinterturnering på kunstgræs U10-U13
11. nov 2017 - 3. feb 2018
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland
12. okt
Louis Nielsen Cup 2017
14. okt
Football Talent Trophy 2017 - U12
27. - 29. okt
Følg Staevner.dk på Twitter