Deltagere til Hellebjerg Cup

Hellebjerg Idrætsefterskole arrangerer for første gang et stort indefodboldstævne, og I kan komme med! Stævnet er for U9-U14 drenge og piger. Efter den indledende runde opdeles holdene i henholdsvis A- og B-række.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hedensted IF A Logo Hedensted IF Hedensted IF
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens

U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Juelsminde 1 B Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Juelsminde 2 B Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Team KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Team KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Team KB 3 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U13 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
All Stars A Logo Romalt IF Romalt IF
Hatting Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Skjold B Logo Sportssammenslutningen Skjold Sportssammenslutningen Skjold

U14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Kimmies Tøser B Logo Engum UI Engum UI

U9 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Rårup B Logo Rårup GIF Rårup GIF

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Hellebjerg Idrætsefterskole
Adresse: Jens Engbergs Alle 4
Postnr: 7130
By: Juelsminde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 06-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
Möllevallscupen 2018 - Skanör/Sverige
11. - 12. aug
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Følg Staevner.dk på Twitter