Deltagere til Hornbæk cup 2017

HORNBÆK CUP - igen i år fordelt over 2 weekender. Drible/jongleringskonkurrence - min 4 kampe - sorte dommere i ældste årgange - tombola - stævnets spiller - café med dejlig mad og en masse sjov fodbold. HURTIG TILMELDING TILRÅDES

01/02 piger (U15-16)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 20/1

Holdnavn Niv Logo Klub

03 drenge (U14)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28/1 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allred Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hornbæk FC B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk United B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Kastrup Blå A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup Hvid A Logo Kastrup GIF Kastrup GIF
Store Lyngby 1 A Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Store Lyngby 2 B Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Store Lyngby 3 C Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds

03 piger (U14)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28/1 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
EIF 1 A Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Hornbæk 1 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk 2 C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Snekkersten 1 A Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Snekkersten 2 B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

04 drenge (U13)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

04 piger (U13)  | Kvinder/Piger

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 22/1 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 2 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 3 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 4 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
EIF 1 A Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF 2 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
EIF 3 B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Esrum IF C Logo Esrum IF Esrum IF
FB pigerne B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Hareskov IF C Logo Hareskov IF Hareskov IF
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hvidovre IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF 2 B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Snekkersten IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Snekkersten IF
Snekkersten IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Snekkersten IF

05 drenge (U12)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 21/1 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
GFK 1 B Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
GFK 2 C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Hornbæk Løverne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Tigerne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
J.A.AUTO B Logo B1903 B1903
Nr. Jernløse Dyreklinik A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Olivers Garage Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Vestgn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vestegnen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Villa Fem B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Værløse Nord B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse Syd B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

05 piger (U12 piger)  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 21/1 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød fk A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSF Hvid A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dreamgirls B Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Hareskov IF C Logo Hareskov IF Hareskov IF
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk Dreamgirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk Supergirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Supergirls C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Svogerslev Boldklub B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Ølstykke B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

06 drenge (U11)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornbæk 1 A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbæk 2 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Sifferne B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Sifferne 2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Snekkersten if 1 A Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Villa Fem B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

06 piger (U11)  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 21/1 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF A Logo Ballerup-skovlunde fodbold Ballerup-skovlunde fodbold
Diva'erne B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Eif B Logo Espergærde IF Espergærde IF
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Farum B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FBI Supergirls A Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk Powergirls A Logo Hornbæk IF Hornbæk IF

07 drenge (U10)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 29/1 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Esrum B Logo Esrum IF Esrum IF
Frem Hellebæk 1 A Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Frem Hellebæk 2 B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Hornbæk 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Hornbæk 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Piraterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Stjernerne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

07/08 piger (U9-U10)  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 28/1 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Diva'erne B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Espergærde C Logo Espergærde IF Espergærde IF
FBIs Powerpiger B Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FIF Pigerne B Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
Hornbæks Seje tøser B Logo hornbæk if hornbæk if
Lyngby Blå B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Snekkersten I.F 1 A Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Snekkersten I.F 2 B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Snekkersten IF 3 B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Virums tøser B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

08 drenge (U9)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 22/1 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
A.G.F. Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
B1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Dragør BK 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør BK 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Hornbæsterne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Hornbøflerne B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
HornJægerne C Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
Melby-Liseleje IF C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Tårnby FF A Logo Tårnby FF Tårnby FF

99/00 piger (U17-18)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag d. 27/1

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Hornbæk IF
Sted: Hornbæk Hallen
Adresse: Carl Bødker Nielsens Vej 3
Postnr: 3100
By: Hornbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 13-01-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
Øens Hold Cup (U13-U17)
10. - 12. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
GENTOFTE CUP 2017
21. - 22. okt
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
Champions League for Kids-SJÆLLAND
21. okt 2017 - 1. apr 2018
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Julepodestævne
9. dec
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Futsal League 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Junior League - INDOOR 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Nordea Cup 2018, Give
5. - 7. jan 2018
Trofeo Mediterráneo 2018
23. - 29. mar 2018
Trofeo Malgratense 2018
12. - 19. okt 2018
Limone Cup 2018
13. - 19. okt 2018
North Limburg Cup 2018
17. - 21. maj 2018
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Vinter Champions League U12 piger
1. nov 2017 - 15. mar 2018
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017
7. - 8. okt
HIK CUP EFTERÅR 2017
30. sep - 1. okt
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
DGI 8-mands vinterturnering på kunstgræs U10-U13
11. nov 2017 - 3. feb 2018
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland
12. okt
Louis Nielsen Cup 2017
14. okt
Football Talent Trophy 2017 - U12
27. - 29. okt
Følg Staevner.dk på Twitter