Deltagere til Brøndby Pige Cup 2017

Brøndbyernes IF pigestævne 2017 Brøndby Pige Cup indendørsstævne U18-U16-U14-U12. 14. - 15. januar 2017

U12 årgang 2005-06  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Afk A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B1908 Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Brøndbyernes IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Brøndbyernes IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Fremad Valby U12 Piger A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Haderslev FK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hareskov IF C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hillerød Damefodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hillerød damefodbold 2010
Højby IF C Logo Højby IF Højby IF
Ringsted Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted Damefodbold
Roskilde pigerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ølstykke FC A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U14 årgang 2003-04  | Kvinder/Piger

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK - U13 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby U14 A B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby U14 B C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
EIF A Logo Espergærde IF Espergærde IF
FC Damsø A Logo FC Damsø FC Damsø
Hvidovre IF U13 A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Højby IF C Logo Højby IF Højby IF
Solrød FC A Logo Solrød FC Solrød FC
Sundby Boldklub A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
U14-piger A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
ØFC A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U16 årgang 2001-02  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby PU 15-1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby U16A A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby U16B A Logo Brøndby IF Brøndby IF
DPU-Tøserne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde pigefodbold
FK Tøserne B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Herlufsholm B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Netto-Tøserne C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde pigefodbold
Racoon-tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde pigefodbold
Ringsted Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted Damefodbold
Sorø Freja B Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Team Reunion A Logo Karise Idræts Klub Karise Idræts Klub

U18 årgang 1999-00  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
U18-2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF

Arrangør: Brøndby IF
Sted: Brøndby Hallen
Adresse: Brøndby Stadion 10
Postnr: 2605
By: Brøndby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 13-01-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter