Deltagere til Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2017

"Automester - Åbne Randers Mesterskaber" for U6-U12 drenge - et af Jyllands største stævner afholdes for 5. år i træk. I 2016 med deltagelse af 175 hold og 1.400 spillere. Pokaler til alle. I U8-U12 også stor holdpokal til det vindende hold i hver række.

U 10 (5 mands)  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 11. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Boldklub 2 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub 3 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Foulum IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum IF
Foulum IF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum IF
Freja 1. C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup IF U10 hold 3C C Logo Lystrup IF Lystrup IF
SIK Viborg 3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Solbjerg IF 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Vinding SF 4 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Aalborg KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U 10 (5 mands)  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 11. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Boldklub 1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Foulum IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum If
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup IF U10 hold 2B B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
SIK Viborg 1 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Solbjerg IF 1 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Vinding SF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 3 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U 10 (5 mands)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 11. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AGF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Ikast FS A Logo Ikast FS Ikast FS
Lystrup IF U10 hold 1A A Logo Lystrup IF Lystrup IF
RAVN Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vinding SF 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U 11 (8 mands)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 10. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Boldklun C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Gug C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Herning Fremad C Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hornslet IF 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
IF Lyseng 4 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Randers Freja 3 C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Vorup FB C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U 11 (8 mands)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 10. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Boldklub B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hornbæk SF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
KLG B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Randers Freja 2 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

U 11 (8 mands)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 10. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornbæk SF A Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Randers Freja 1 A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Ravn Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vorup FB A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
AaB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaB

U 12 (8 mands)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 11. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornslet IF A Logo Hornslet IF Hornslet IF
IF Lyseng A2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ikast FS A Logo Ikast FS Ikast FS
Mariagerfjord Talent A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Randers freja 1 A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Skibsby-Højene IF A A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U 12 (8 mands)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 11. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet IF C Logo Hornslet IF Hornslet IF
KLG 2 C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Kristrup Boldklub 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Langå IK C Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Randers freja 3 C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

U 12 (8 mands)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 11. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
KLG 1 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Kristrup Boldklub 1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Skibsby-Højene IF B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U 6 (3 mands)  | Mixede

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 10. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg 3 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg2 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HEI 1 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro Ik 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Romalt IF A C Logo Romalt IF Romalt IF
Romalt IF B C Logo Romalt IF Romalt IF
RY 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
RY 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Vorup FB 1 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI U6 - Hold 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U6 - Hold 2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U 7 (3 mands)  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag, den 11. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Boldklub (blå) Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub (grøn) Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub (gul) Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub (rød) Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hornslet IF 1 A Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 1 A Logo Hornslet IF Hornslet IF
Kristrup Boldklub B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Ommersyssel IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Romalt IF A C Logo Romalt IF Romalt IF
Romalt IF B C Logo Romalt IF Romalt IF

U 8 (5 mands)  | C  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 10. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Den gule hær C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Dronningborg Boldklub C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HOG 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Alliancen C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Ikast FS C Logo Ikast FS Ikast FS
Langå IK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Lystrup IF 2 C Logo lystrup if lystrup if
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Sik Viborg 2 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Sik Viborg 3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skødstrup SF 3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 5 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Tjørring IF Hold 2 C Logo Tjørring IF Tjørring IF
Vorup FB2 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U 8 (5 mands)  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 10. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Den gule hær B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Dronningborg Boldklub B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro ik årg. 10 B Logo Hobro IK Hobro IK
Ikast fs B Logo Ikast FS Ikast FS
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 3 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
RIF U8 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbroegnens Idrætsforenin
Sik Viborg 4 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 4 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vorup FB1 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U 8 (5 mands)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 10. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Alliancen A Logo IF Alliancen IF Alliancen
Ikast FS A Logo Ikast FS Ikast FS
Randers Freja A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Sik Viborg 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Tjørring IF hold 1 A Logo Tjørring IF Tjørring IF

U 9 (5 mands)  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 10. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
db 2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
db1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HA85-2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HSK(2) B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Kristrup Boldklub B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
SMIFF B Logo SMIFF SMIFF
Solbjerg IF 1 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Vejle Boldklub B1 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VFB 2 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Wild Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbroegnens Idrætsforening

U 9 (5 mands)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 10. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85-1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HSK(1) A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Stautrup IF A Logo Stautrup IF Stautrup IF
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vfb 1 A Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Viborg Søndermarken IK A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK

U 9 (5 mands)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag, den 10. juni 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
DB3 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
GIF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenå IF
HA85-3 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hornslet IF C Logo Hornslet IF Hornslet IF
HSK(3) C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Kristrup Boldklub C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Solbjerg IF 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Vejle Boldklub C C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

Arrangør: Dronningborg Boldklub
Sted: Dronningborg Stadion
Adresse: Udbyhøjvej 191
Postnr: 8930
By: Randers
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 29-05-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter