Deltagere til Dansk Revision CUP 2017

HSK FODBOLD har fornøjelsen af at invitere til Dansk Revision Cup 2017. Stævnet afvikles i hhv. Vestjysk BANK Arena (Hadsten) og Voldum Hallen den 18. og 19. februar 2017. Det er et indendørs stævne for drenge/piger U6-U14. tjek hadstensportsklub.dk

Drenge U10  | AB  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Galten FS 1 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Galten FS 2 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
HEI hvid B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI rød B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK B Logo Hobro ik Hobro ik
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
KB1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB2 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Langå ik B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
NBK/AIF 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
onsild u10 B Logo Onsild IF Onsild IF
Rougsø FF B Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 3 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SSIF 2 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
SSIF 3 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
VSK Aarhus B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

Drenge U11  | AB  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BT/SVIF A Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Grifferne B Logo Gl. Rye If Gl. Rye If
HSK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Høst IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
Høst IF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
KHIF 1 B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 2 C Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 3 A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
sif assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Aabyhøj IF A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

Drenge U12  | AB  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Norddjurs B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AC Norddjurs
Auning if 1 B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Auning if 2 C Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Ebeltoft IF B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Ebeltoft IF B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
HSK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lisbjerg FC 1 B Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC
Lisbjerg FC 2 C Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC
NVUI U12 drenge B Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
Nørager Boldklub B Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
SIF Assentoft 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Sills drenge B Logo Bording IF Bording IF
Skødstrup SF 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Team Odense B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
TRIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
TRIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

Drenge U13  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
TMG Fodbold B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

Drenge U14  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
SSF1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

Drenge U6  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
GFS 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
GFS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Hadsten SK 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HSK
Helsted Drengene C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Kolt-Hasselager B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Krudtuglerne C Logo IF Alliancen IF Alliancen
SSF1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF2 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSF4 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

Drenge U7  | Mixede

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF 1 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
DB Fodbold Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold 2 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hadsten SK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten SK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten SK 3 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
HSF 1 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF 2 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF 3 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
KHIF 1 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 2 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
KHIF 3 Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SSF3 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Vorup FB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorup

Drenge U8  | AB  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF A Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
HOG 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Høst IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
Høst IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
Lisbjerg FC 1 C Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC
Lystrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
SSIF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

Drenge U9  | AB  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Auning IF B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
DB1 A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB3 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Fc Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
GFS Snorlax B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HA85 - 1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 - 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HOG B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK(1) A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK(2) B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Høst IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
Lystrup IF 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Løgstrup A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SIK1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viborg ff A Logo Viborg FF Viborg FF

fejlrække  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U10  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U11  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U12  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
GIF 1 A Logo Grenaa IF Grenaa IF
GIF 2 A Logo Grenaa IF Grenaa IF
Gødvad A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
IF Lyseng U11 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Thorsø B Logo Thorsø-Tungelund Idrætsforening Thorsø-Tungelund Idrætsforening

Piger U13  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U14  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U6  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U8  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U9  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Hadsten Sports Klub
Sted: Vestjysk Bank Arena
Adresse: Hadbjergvej 12
Postnr: 8370
By: Hadsten
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 20-01-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter