Deltagere til Avarta Pinse Cup

Avarta Pinse stævne må du ikke gå glip af , der vil være plads til drenge fra U6-Veteran hold og U14 samt U18 piger . overraskelser og boder med salg af diverse samt Statuet til alle

DHIF  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Brondby BMSK-1 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby BMSK-2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF

U10 A+B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Husum Orange B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Ølstykke A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Tune IF C Logo Tune IF Tune IF
Ølstykke C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 B+C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 2 C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Tuse IF B Logo Tuse IF Tuse IF

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 A+B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Bk Frem A Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Glostrup FK (B) B Logo Glostrup FK Glostrup FK
KB A2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB B1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 2 C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Glostrup FK (C) C Logo Glostrup FK Glostrup FK

U13 A+B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Greve U13-2 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Uglerne 2 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
VIF A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 A Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 B Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U18 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 1 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 2 Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Boldklubben Frem 2 Logo Boldklubben Frem Boldklubben Frem
Boldklubben Frem1 Logo Boldklubben Frem Boldklubben Frem
Karlslunde IF Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 4 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 1 A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AIK A A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Avarta 1 A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Fremad Amager A Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
HIF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U8 B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB2 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AIK B C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Avarta 2 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 3 B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
FIX B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fremad Amager C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Hekla I B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HI 1 B Logo Herlev IF Herlev IF
Karlslunde B B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
TOF Team Rustik B Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold

U8 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta 4 C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Avarta 5 C Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B1903 C Logo B1903 B1903
Brøndbyernes IF 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fremad Amager C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Hekla II C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Karlslunde C C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB sort Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Veteran  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Boldklubben Avarta
Sted: Avarta Espelunden
Adresse: Korsdalsvej 100
Postnr: 2610
By: Rødovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 26-05-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter