Deltagere til Brøndby Vinter IndeCup

Det er med stor fornøjelse, at Brøndbyernes IF byder velkommen til indendørsstævne i Brøndby Hallen for U6 - U10 den 28. – 29. januar.

PU-10 (årgang 2007)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 1a A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Farum A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub

PU-10 (årgang 2007)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby IF-2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Bæsterne IF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
FA2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Tårnbytøserne B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vallensbæk U10 Guld B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vanløsepigerne 1 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vanløsepigerne 2 B Logo Vanløse IF Vanløse IF

PU-10 (årgang 2007)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Hekla U10 Piger C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Brøndby IF -2 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes if C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fa 2000 B C Logo FA 2000 FA 2000
Guldpigerne C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Sorø Freja C Logo Sorø IF Freja Sorø IF Freja
Sundby supertøzer C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Valbypigerne C Logo Fremad Valby Fremad Valby

PU-7 (årgang 2010)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

PU-7 (årgang 2010)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

PU-7 (årgang 2010)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

PU-8 (årgang 2009)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

PU-8 (årgang 2009)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

PU-8 (årgang 2009)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

PU-9 (årgang 2008)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

PU-9 (årgang 2008)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

PU-9 (årgang 2008)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-5 (årgang 2012)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 (årgang 2011)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 (årgang 2010)  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
b 93 - 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
b93 - 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brøndby 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Brøndby 5 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
kastrup boldklub 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB7D B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB7D 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KBU7B1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rishøj 1 B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rosenhøj 2 B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
VIF 2 B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U-7 (årgang 2010)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Dragør A A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Hellas A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
kastrup boldklub 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB U7A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-7 (årgang 2010)  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramsnæs Boys C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Brøndby 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Brøndby 4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
Dragør BC C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
G77 drengene 2 C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Hellas C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
IF Bytoften C Logo IF Bytoften IF Bytoften
kastrup boldklub 3 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KBU7B2 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj 1 C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
VIF 1 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U-8 (årgang 2009)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fraugde A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde

U-8 (årgang 2009)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF b1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes if
Brøndby IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF

U-8 (årgang 2009)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndbyernes IF 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
HG 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
IF Bytoften C Logo IF Bytoften IF Bytoften
Mørkøv IF C Logo Mørkøv IF Mørkøv IF

U-9 (årgang 2008)  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
Brøndbyernes IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
GVI Blå A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI Hvid A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB 2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Sanderum A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Tårnby Ff A Logo Tårnby FF Tårnby FF

U-9 (årgang 2008)  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2008 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Brøndby 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
HIK 08 B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Holbæk B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB 3 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Mørkøv IF B Logo Mørkøv IF Mørkøv IF
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Superstjernerne B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold

U-9 (årgang 2008)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BS72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
FC Holte C Logo FC Holte FC Holte
Holbæk C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Tårnby Ff C Logo Tårnby FF Tårnby FF

Arrangør: Brøndby IF
Sted: Brøndby Hallen
Adresse: Brøndby Stadion 10
Postnr: 2605
By: Brøndby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2017>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 16-01-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter