Deltagere til Årby Cup 2017

Få pladser tilbage....DER ER NU ÅBNET EN U10/11 DRENGE RÆKKE........

Herre Senior +16  | BL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag den 17. Marts 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
alkoholdet vert Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening
Asnæs Boldklub 1910 Logo Asnæs Boldklub Asnæs Boldklub
Det Blå Guld Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dianalund IF B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Fiktivt hold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fiktiv klub
GP Nordic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HFC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Larsens Drenge C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
årby Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

Ny række - Ret Navnet  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10/11 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 19. Marts 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
årby C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U12/13 Drenge  | BL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 18. Marts 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
De hvide B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
J.A AUTO B Logo B1903 B1903
Kalundborg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KGB
raklev 1 Logo Raklev GI Raklev GI
raklev 2 B Logo Raklev GI Raklev GI
Team Odense B Logo Marienlyst Marienlyst
White Ops Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
årby 1 C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening
årby 2 C Logo årby Gymnastik og Idrætsforening årby Gymnastik og Idrætsforening

U14 Drenge  | BL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 18. Marts 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Den Anonyme Boldklub A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hif 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hvidbæk
HIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hvidbæk
Raklev A Logo Raklev GI Raklev GI
Team Næver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
årby 1 C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening
årby 2 C Logo årby Gymnastik og Idrætsforening årby Gymnastik og Idrætsforening

U14/15 Piger  | BL  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 18. Marts 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Fuserne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
munks piger Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening
Snorke Pigerne B Logo Dianalund IF Dianalund IF
Svogerslev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Svogerslev 2 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tof C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
årby Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U7 Drenge/piger  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 19. Marts 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
KGB 1 C Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
KGB 2 C Logo Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
Kirke Helsinge IF C Logo Kirke Helsinge Idrætsforening Kirke Helsinge Idrætsforening
Raklev U6 C Logo Raklev GI Raklev GI
Svebølle U7 C Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Tuse If B Logo Tuse If Tuse If
årby C Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening
årby2 Logo Årby Gymnastik og Idrætsforening Årby Gymnastik og Idrætsforening

U8 Drenge/Piger  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 19. Marts 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
TOF-Team Rustik C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Ugerløse IF B Logo Ugerløse IF Ugerløse IF
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U9 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 18. Marts 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
raklev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet raklev
Ringsted IF Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
årby 1 C Logo årby Gymnastik og Idrætsforening årby Gymnastik og Idrætsforening
årby 2 C Logo årby Gymnastik og Idrætsforening årby Gymnastik og Idrætsforening

Arrangør: Årby Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Årby fritidscenter
Adresse: Melbygade 2C
Postnr: 4400
By: Kalundborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 16-03-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter