Deltagere til Gentofte Indoor Cup

Med inspiration fra selveste Ajax Amsterdam afvikler HIK for første gang GENTOFTE INDOOR CUP for årgang 2009 i Gentoftehallen. Turneringen afvikles over to dage, søndag d. 26. februar og søndag d. 26. marts, på A-, B- & C-niveau.

U8 (2009) A  | A  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 26/2 & 26/3 - 11.40-14.40

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
B93 - Messi A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Galacticos A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
EIF A Logo Espergærde IF Espergærde IF
FC Holte A A Logo FC Holte FC Holte
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve Hvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Himmelev-Veddelev BK A A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK A2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB Neymar 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RBK 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Slagelse B&I A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vestia A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U8 (2009) B  | B  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 26/2 & 26/3 - 14.50-17.50

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Rød B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 - Ronaldo B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 Galacticos Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
BK Skjold Sami Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
FA 2000 - 1 B Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 - 2 B Logo FA 2000 FA 2000
FC Holte B B Logo FC Holte FC Holte
FC Holte B2 Logo FC Holte FC Holte
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Himmelev-Veddelev BK 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hornbæk IF B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
HUI 1 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
RB1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RBK 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Østerbro IF Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8 (2009) C  | C  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 26/2 & 26/3 - 08.30-11.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Gul C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Sort C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 - Suarez C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
EIF 2 C Logo Espergærde IF Espergærde IF
FA 2000 - 3 C Logo FA 2000 FA 2000
FC Holte C C Logo FC Holte FC Holte
Frederikssund FB C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Greve Hvid C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK 5 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 6 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 7 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B&I C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I C2 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
RB2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RBK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Slagelse B&I C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
Vallensbæk 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Hellerup Idræts Klub
Sted: Gentoftehallen, Hal B
Adresse: Ved stadion 14
Postnr: 2820
By: Gentofte
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 19-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
B1913 CUP
1. - 3. dec
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Slagelse Cup 2017
9. - 10. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
BRANDE CUP 2017
2. dec
Frank Jensen Cup 2017
1. - 3. dec
Undløse moneycup 2017
9. - 10. dec
Følg Staevner.dk på Twitter