Deltagere til LotraCup 2017 - Piger

Stævnet er kun for piger og afholdes søndag d. 26. marts 2017 i alderen U9-U12. For at få så jævnbyrdige kampe som muligt afholdes stævnet udelukkende som et B-stævne.

Piger U10  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bumlerne B Logo Billund IF Billund IF
KB Kolding Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

Piger U11  | B  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 3 Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Egebjerg IF B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 B Logo FC Horsens FC Horsens
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
NBSIF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
SMH Rideudstyr B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Strib IF B Logo Strib IF Strib IF
Strib IF B Logo Strib IF Strib IF
Søhus Stige Boldklub B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub

Piger U12  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
FC GOG Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
FC Horsens Logo FC Horsens FC Horsens
FC Kolding Nord Logo Kolding FC Kolding FC
Harte IF Logo Harte G&IF Harte G&IF
Hedensted Hardhitters B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Rødding Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding
VSF Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Piger U9  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Hover IF B Logo Hover UIF Hover UIF
kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Søhus / Stige B Logo Søhus Stige Boldklub Søhus Stige Boldklub
Vojens IF B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vonsild Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

Arrangør: Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Sted: Hallen
Adresse: Storgaden 9
Postnr: 6052
By: Viuf
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 28-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
B1913 CUP
1. - 3. dec
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Slagelse Cup 2017
9. - 10. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
BRANDE CUP 2017
2. dec
Frank Jensen Cup 2017
1. - 3. dec
Undløse moneycup 2017
9. - 10. dec
Følg Staevner.dk på Twitter