Deltagere til LotraCup 2017 - Drenge

Stævnet er kun for drenge og afholdes lørdag d. 18. marts og søndag den 19. marts 2017 i alderen U6-U11. For at få så jævnbyrdige kampe som muligt afholdes stævnet udelukkende som et B-stævne.

U10  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF 1 Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Christiansfeld IF 1 Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Christiansfeld IF 2 Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
CMA BYG B Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Horsens FS 1 B Logo Horsens FS Horsens FS
Horsens FS 2 C Logo Horsens FS Horsens FS
Lyseng 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
TSIF 1 Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
TSIF 2 Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U11  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF 1 Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
De Vilde Hvide B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Hatting - Torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HFK 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Skibet B Logo Skibet IF Skibet IF
Vejle Kammeraterne Logo Vejle Kammeraterne Vejle Kammeraterne
Vonsild Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub
vorbasse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vorbasse boldklub
Ølsted UGF Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

U6  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF Mix Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF MIX B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Bjert 1 B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert 2 B Logo Bjert IF Bjert IF
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Seest 1 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Seest 2 C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF

U7  | B  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
AVGIF 1 Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF 2 Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF Piger Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby GF 1 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalum 1 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 5 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 6 Logo Dalum IF Dalum IF
Fredericia FF 1 B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Fredericia FF 2 B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Gedved IF B Logo Gedved IF Gedved IF
Jelling 1 Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling 2 Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
KB 1 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB 3 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
NBSIF B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF

U8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AMUI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
AVGIF Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Fredericia FF Logo Fredericia KFUM Fredericia KFUM
Hedensted IF B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Vojens 1 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vonsild Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
ØSVN IF 1 Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 2 Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Dalby GF 1 B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Jelling FS Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Jelling FS 2 Logo Jelling Forenede Sportsklubber Jelling Forenede Sportsklubber
Seest B Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
Sydfyns Stolthed B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber

Arrangør: Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Sted: Hallen
Adresse: Storgaden 9
Postnr: 6052
By: Viuf
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 31-01-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter