Deltagere til Vinding Cup 2017

Vinding Cup 2017 Vinding SF byder i 2017 igen velkommen til Vinding CUP, fredag d. 12/5-2017.

U-10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10B  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Dalby GF B1 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF B2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Erritsø GIF B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Give Fremad B Logo Give Fremad Give Fremad
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skibet IF B Logo Skibet IF Skibet IF
Sædding-Guldager IF B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSK Aarhus B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

U-10C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FArstrup comfort C Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Skibet IF C Logo Skibet IF Skibet IF
U-10 Ødis If C Ødis IF Logo ukendt af Staevner.dk Ødis IF
Vejle FC C Logo Vejle FC Vejle FC
Vinding SF C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-11A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Vinding SF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
AaB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaB
Aabyhøj IF A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U-11B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Herning Fremad B Logo Herning Fremad Herning Fremad
IF Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
KHIF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Vinding sf B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U-11C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting - Torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
IF Lyseng 3 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Vinding SF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U-7A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hatting/ Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
Horsens KFUM A Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Kolding Boldklub A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Nr. Bjært Strandhuse IF A Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Sanderum Boldklub A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Vinding SF 1 A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vinding SF 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U-7B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF Logo Bjert IF Bjert IF
Hatting / Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting / Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Vinding SF 3 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-8A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF A A Logo Bredballe IF Bredballe IF
Erritsø GIF 1 A Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Kolding B 1 A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
VSF A A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-8B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens B B Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Kolding B 2 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding B 4 B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U-8C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF C C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Erritsø GIF 3 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Kolding B 3 C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Vinding 2 (Piger) C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSF C C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-9 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 Piger C  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De hviie A Logo Århus GF Århus GF
Efb 1 A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Hatting - Torsted A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
VB A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U-9B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dab and play ball B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Efb 2 B Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
Footballfever FC B Logo Herning KFUM Herning KFUM
Lunderskov Boldklub B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Vejle Boldklub B1 B Logo vejle boldklub vejle boldklub

U-9C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Vinding Sportsforening
Sted: Vinding Stadion
Adresse: Nygårdsvej 10
Postnr: 7100
By: Vejle
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2017>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 30-04-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter