Deltagere til HIK VINTER CUP

Hellerup Idræts Klub afholder indendørsstævne for årgang 2006-2011 i Maglegårdshallen. Vi har som altid fokus på den gode oplevelse, spilletid og matchning. Alle hold kan se frem til 5 kampe med påsatte dommere, så det eneste I skal tænke på er jeres hold

U10 (2007) B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 11.15-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U10-2 Hvid B Logo B1903 B1903
B1903 U10-2 Sort B Logo B1903 B1903
BK Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Henrik Andersen C Logo Nørrebro United Nørrebro United
herfølge 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet herfølge
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
VI 39 - DE SORTE PANTER B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VI 39 - DE SORTE PANTER B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U11 (2006) B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 14.30-17.45

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Fremad Amager B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk 1 B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
KB A2-A B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB A2-B B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Sundby B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
ØIF B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U6 (2011)  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 08.45-11.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndbyernes IF 1 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF 2 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF 3 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fremad Valby Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
HIK Klopp Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Mourinho Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Wenger Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HVB kids A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB kids Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Barcelona A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne blå B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne hvid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Orient Logo Orient GIF Orient GIF
Orient2 Logo Orient GIF Orient GIF
sb50-1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB50
sb50-2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB50
Valby Boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U7 (2010) A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 08.45-11.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Gilleleje FK A Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB U7A (1) A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Striberne A Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

U7 (2010) B/C  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag kl. 08.45-11.00

Holdnavn Niv Logo Klub
b93 - 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
b93 - 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Esrum IF B Logo Esrum IF Esrum IF
Farum Boldklub B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Gilleleje FK Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Jægersborg B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
LSF 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Pio Ultras C Logo Boldklubben Pioneren Boldklubben Pioneren
SIF Blå C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF RØD B Logo Skovshoved iF Skovshoved iF
SIF U7 Hold Hvid C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U8 (2009) B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 11.15-14.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Esrum IF B Logo Esrum IF Esrum IF
Farum Tiger B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Hellas 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hellas
Hellas 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hellas
HIK 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Høng 1 B Logo Høng GF Høng GF
KB Neymar B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Rosenhøj BK B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
TIIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torslunde-Ishøj

U9 (2008) B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag kl. 14.30-17.45

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby grøn B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 C Logo B1903 B1903
Blues B Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
hif 08 C Logo Helsingør IF Helsingør IF
Ishøj Bk B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Skjolderne 1 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjolderne 2 C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Sundby Boldklub Barca B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
TIIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Torslunde-Ishøj

Arrangør: Hellerup Idræts Klub
Sted: HIK / Maglegårdshallen
Adresse: Bregnegårdsvej 25
Postnr: 2900
By: Hellerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 03-02-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter