Deltagere til Super Brugsen Cup Tølløse 2017

Tølløse Bold Klub afholder SuperBrugsen Indendørsstævne 2017. Stævnet bliver spillet over 2 weekender.

Mix Dreng/Pige U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/3-17 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramsnæs Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Kr. Eskilstrup 2 B Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rishøj 1 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Store Merløse/kværkeby Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Tølløse U7 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse U7 2 Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U10 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/3-17 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kr. Eskilstrup B Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Store merløse Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Suså IF C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: IKKE NOK TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/3-17 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hundige C Logo Hundige Boldklub Hundige Boldklub
Kr. Eskilstrup B Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Kr. Eskilstrup 2 C Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Løverne B Logo B1903 B1903
Store Merløse Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/3-17frokost/eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FBs piger B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Haslev FC B Logo Haslev fodbold club Haslev fodbold club
Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Tusepigerne Logo Tuse IF Tuse IF
Tølløse pigerne C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse pigerne 2 Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U12 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/3-17 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Frem 1 Logo boldklubben frem boldklubben frem
Bk Frem 2 Logo boldklubben frem boldklubben frem
Holbæk sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Høng gul B Logo Høng GF Høng GF
Høng rød B Logo Høng GF Høng GF
J.A.AUTO B Logo B1903 B1903
Tølløse Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/3-17 formiddag/frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
Haslev FC B Logo Haslev fodbold club Haslev fodbold club
Hvalsø pigerne 1 B Logo Hvalsø if Hvalsø if
Hvalsø pigerne 2 B Logo Hvalsø if Hvalsø if
Hvalsø pigerne 3 C Logo Hvalsø if Hvalsø if
Tølløse Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse 2 Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U13 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/3-17 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
3 kampe og i bad B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Anole IT B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kr. Eskilstrup C Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Kr. Eskilstrup 2 Logo Kirke Eskilstrup Boldklub Kirke Eskilstrup Boldklub
Nr. Jernløse Dyreklinik A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: IKKE NOK TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U14 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/3-17 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Store Lyngby 1 C Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Store Lyngby 2 C Logo St. Lyngby IF - 24. kreds St. Lyngby IF - 24. kreds
Tbk 1 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tbk 2 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Team Næver Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/3-17 eftermiddag /aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Allred Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Grønlænderne B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Nørrebro United Logo Nørrebro United Nørrebro United
Tbk 3 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
tysons drenge 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
tysons drenge 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF

U15 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: IKKE NOK TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub
Tølløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tølløse

U16 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: IKKE NOK TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub
Skillz That Killz Logo Vipperød BK Vipperød BK
xl-byg Hørve C Logo Fårevejle Boldklub Fårevejle Boldklub

U16 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: IKKE NOK TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub
Rønnede Pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tølløse B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tølløse

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/3-17 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramsnæs 1 C Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Hvalsø Logo Hvalsø IF Hvalsø IF
Tølløse U8 Drenge C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Ugerløse IF B Logo Ugerløse IF Ugerløse IF

U8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: IKKE NOK TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/3-17 formiddag hvis nok

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramsnæs Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
Rørvig IF C Rørvig IF Logo ukendt af Staevner.dk Rørvig IF
Tølløse U9 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: IKKE NOK TILMELDINGER

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Tølløse Boldklub
Sted: Tølløse Hallen
Adresse: Sportsvej 2
Postnr: 4340
By: Tølløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 08-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
Øens Hold Cup (U13-U17)
10. - 12. nov
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
GENTOFTE CUP 2017
21. - 22. okt
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
Champions League for Kids-SJÆLLAND
21. okt 2017 - 1. apr 2018
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Julepodestævne
9. dec
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Futsal League 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Junior League - INDOOR 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Nordea Cup 2018, Give
5. - 7. jan 2018
Trofeo Mediterráneo 2018
23. - 29. mar 2018
Trofeo Malgratense 2018
12. - 19. okt 2018
Limone Cup 2018
13. - 19. okt 2018
North Limburg Cup 2018
17. - 21. maj 2018
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Vinter Champions League U12 piger
1. nov 2017 - 15. mar 2018
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017
7. - 8. okt
HIK CUP EFTERÅR 2017
30. sep - 1. okt
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
DGI 8-mands vinterturnering på kunstgræs U10-U13
11. nov 2017 - 3. feb 2018
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland
12. okt
Louis Nielsen Cup 2017
14. okt
Football Talent Trophy 2017 - U12
27. - 29. okt
Følg Staevner.dk på Twitter