Deltagere til Tårnby FFs Guld Cup for piger

Guldstævne kun for piger!! Præmier til alle deltagere. Tårnby FF inviterer u9 og u10-pigehold til en hyggelig dag med masser af fodbold og hygge. Mad og drikke kan købes til rimelige priser.

u10-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF 2 Gul B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FA2000 B Logo FA 2000 FA 2000
HIK U10 Piger A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Lyngby Blå B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby Hvid C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF 2 B Logo Tårnby FF Tårnby FF
U10 C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk

u9-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Drag?r Boldklub C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000
FB-08 A Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
HIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sundby supertøzer A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

Arrangør: Tårnby FF
Sted: Travbanehallen
Adresse: Løjtegårdsvej 62-64
Postnr: 2770
By: Kastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 04-03-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
B1913 CUP
1. - 3. dec
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Slagelse Cup 2017
9. - 10. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
BRANDE CUP 2017
2. dec
Frank Jensen Cup 2017
1. - 3. dec
Undløse moneycup 2017
9. - 10. dec
Følg Staevner.dk på Twitter