Deltagere til Tårnby FFs Guld Cup for piger

Guldstævne kun for piger!! Præmier til alle deltagere. Tårnby FF inviterer u9 og u10-pigehold til en hyggelig dag med masser af fodbold og hygge. Mad og drikke kan købes til rimelige priser.

u10-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF 2 Gul B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FA2000 B Logo FA 2000 FA 2000
HIK U10 Piger A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Lyngby Blå B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby Hvid C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF 2 B Logo Tårnby FF Tårnby FF
U10 C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk

u9-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Drag?r Boldklub C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 B Logo FA 2000 FA 2000
FB-08 A Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
HIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sundby supertøzer A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

Arrangør: Tårnby FF
Sted: Travbanehallen
Adresse: Løjtegårdsvej 62-64
Postnr: 2770
By: Kastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 04-03-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter