Deltagere til Tårnby FFs Guld Cup udendørs

Tårnby FFs guldstævne for piger og drenge på Amager. Vi prioriterer bredde og elite, piger og drenge lige højt. Kom og få nogle gode kampe under gode forhold. Medaljer til alle i rækkerne til og med u10. I de øvrige rækker er der præmier til 1, 2 og 3.

u10-piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Herlev C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B73 Herlev C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B93 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
Bæsterne IF A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
FA2000 A A Logo FA 2000 FA 2000
HIK U10 Piger A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub

u10-piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
FA2000 B C Logo FA 2000 FA 2000
Tårnbt FF2 Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vallensbæk U10 Piger Guld B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk U10 Piger Sort C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vestia B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

u11-drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
Dragør U11A A Logo Dragør boldklub Dragør boldklub
Tårnby FF A Logo Tårnby FF Tårnby FF

u11-drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT Vest B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Bk Olympic B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Hekla Boldklub B Logo boldklubben Hekla boldklubben Hekla
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup Boldklub B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

u11-drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
ABT Vest C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Bk Olympic C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Dragør Boldklub C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Hekla Boldklub(C) C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Herfølge BK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet herfølge
Kastrup Boldklub C Logo kastrup boldklub kastrup boldklub
Valby Boldklub Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

u11-piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Tårnby FF A Logo Tårnby FF Tårnby FF

u11-piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby pigerne C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør BK C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Team Måløv C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Torden Tøserne B Logo Tårnby FF Tårnby FF

u12-piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK U12 1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

u16-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

u6-drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Tårnby FF 1 B Logo Tårnby FF Tårnby FF

u6-drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Løveungerne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

u6-drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

u7-drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 1 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BS72 2 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972

u7-drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF BLÅ B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
AGF Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
AGF RØD B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup boldklub 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
RØD10 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Tårnby FF 1 A Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF 2 B Logo Tårnby FF Tårnby FF

u7-drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

u7-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 1 Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 2 Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BK Hekla C Logo boldklubben hekla boldklubben hekla
Brøndby Pigerne Logo Brøndby IF Brøndby IF
Sengeløse piger 1 B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
TFF2 Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF

u8-piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Sengeløse piger U8 A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

u9-drenge  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby grøn B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Vest B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B1908 - Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B1908 - Sort B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
GVI 2 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hekla Blå B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK08B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Husum Boldklub B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Karlslunde IF 4 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
RBK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

u9-drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby sort C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Vest C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
Fremad Ama'u8 C Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Karlslunde IF 5 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
RBK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Sundby Boldklub Chealsea årgang 2008 C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF

u9-drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby rød A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B93 - Måltyvene A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Sundby Boldklub Ajax årgang 2008 A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tårnby FF A Logo Tårnby FF Tårnby FF

u9-piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 U9 piger B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
FA 2000 C Logo FA 2000 FA 2000
Guldpigerne B Logo Tårnby FF Tårnby FF
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Sengeløse piger 2 C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sundby supergirlz C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

u9-piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Sengeløse piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sundby supertøzer A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF

Arrangør: Tårnby FF
Sted: Vestamager Idrætsanlæg
Adresse: Ugandavej 105
Postnr: 2770
By: Kastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2017>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 08-04-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter