Deltagere til Løve Cup 2017

Der er kommet plads i U10A (5-mands) og U10B (5-mands)

U10A (2007) - 5mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Trelleborg
Fix1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GVi Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVI
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LB07 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LB07
Nascimento A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U10A (2007) - 8mands  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Espergærde IF A Logo Espergærde IF Espergærde IF
Fix1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Helsingør IF - 2007 A Logo Helsingør IF Helsingør IF
HIK 07A A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Los Patos B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Rb 1906 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Roskilde KFUM Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde KFUM
SIF blå A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Tottis Vanløse drenge A Logo Vanløse IF Vanløse IF
Vallensbæk IF 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10B (2007) - 5mands  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 - U10-2 T B Logo B1903 B1903
B1903 C1 C Logo B1903 B1903
B1903 U10-1 B Logo B1903 B1903
B1903 U10-2 L B Logo B1903 B1903
De blå B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Espergærde IF B Logo Espergærde IF Espergærde IF
Fix2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Holbæk 8 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB Panterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LB07 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LB07
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Röd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Trelleborg
Smølferne B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev

U10B (2007) - 8mands  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hornbæk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Humlebæk BK B Logo Humlebæk BK Humlebæk BK
Husum Orange B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Skjold HVID B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skovshoved Grøn B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Valby Boldklub B Logo Valby boldklub Valby boldklub
Ølstykke B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U10C (2007) - 5mands  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 C2 C Logo B1903 B1903
B93 De Legesyge C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
De lyseblå C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Fix3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Gul C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Trelleborg
GVI 1 Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Helsingør IF - 2007 - 5mand C Logo Helsingør IF Helsingør IF
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SIF rødderne C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Vit C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Trelleborg
Ølstykke C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U11A (2006) - 8mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U11-2A A Logo B1903 B1903
B1903-1 Logo B1903 B1903
Bk Olympic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
KB A2-1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby BK A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RB1906 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906
Vanløse A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U11B (2006) - 8mands  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U11-2 B B Logo B1903 B1903
BK Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Bk Olympic B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Helsingør IF - 2006 B Logo Helsingør IF Helsingør IF
HIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Husum Boldklub Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB A2-2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LB07 B2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LB07
LB07 B3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LB07
LB07 B4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LB07
Lyngby BK B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SIF Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U11C (2006) - 8mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903-3 RØD C Logo B1903 B1903
B1903-3 SORT C Logo B1903 B1903

U12A (2005) - 8mands  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1903 A Logo B1903 B1903
B.93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Benløse IF A Logo Benløse IF Benløse IF
BSV af 2016 (1) A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
FA2000 A Logo FA 2000 FA 2000
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
IF Lödde A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Lödde
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB A2 (1) A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LB07 S A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LB07
Rønne ik 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RIK

U12B (2005) - 8mands  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Avarta B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
B93 - Pelle 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
B93 Pelle 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B93
BSV af 2016 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSV 2016
FA2000 B Logo FA 2000 FA 2000
Gadstrup B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
GVI B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK B B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JA Auto B Logo B1903 B1903
KB A2 (2) B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB B1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SIF (MG) B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U12C (2005) - 8mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 C Logo FA 2000 FA 2000
KB B2 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 3 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løverne C Logo B1903 B1903
Rødovre 1 Logo Boldklubben Rødovre Boldklubben Rødovre
Rønne ik 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RIK
Tigerne C Logo B1903 B1903

U5 (2012) - 3 mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2012 PMC Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1903 Grøn B Logo B1903 B1903
B1903 Gul B Logo B1903 B1903
B1903 Hvid B Logo B1903 B1903
B1903 Rød B Logo B1903 B1903
B1903 Sort B Logo B1903 B1903

U6 (2011) - 3 mands  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Puslinge Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 Puslinge 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1903 - 1 B Logo B1903 B1903
B1903 - 2 B Logo B1903 B1903
B1903 3 Logo B1903 B1903
Banditterne B Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber Bramsnæs Forenede Boldklubber
HIK Klopp Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Wenger Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hvb- drengene Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb-United B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Løveungerne Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Løveungerne Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U7 (2010) - 3 mands  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AIF Condi Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF Condi 2 Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 Gepard Logo B1903 B1903
B1903 Jaguar Logo B1903 B1903
B1903 Løver Logo B1903 B1903
B1903 Panter Logo B1903 B1903
B1903 Puma Logo B1903 B1903
B1903 Tiger Logo B1903 B1903
b93 - 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
b93 - 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
JB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jægersborg
JB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jægersborg
KB U7A C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Leoparderne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
SIF Hvid hold 2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF RØD B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF RØD2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skjoldrødderne B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skovshoved hold hvid A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Vemmelev C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U8A (2009) - 5 mands  | A  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AB1 A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AFK2 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B1903 1 A Logo B1903 B1903
B93 - Messi A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Galacticos A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hellas Neymar A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Holbæk B&I A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Suarez A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NFC Juventus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing FC
RBK 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub

U8B (2009) - 5 mands  | B  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AB2 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AFK B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B1903 2 B Logo B1903 B1903
B1903 3 B Logo B1903 B1903
B93 - Ronaldo B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Tiger B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Galacticos B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Greve Blå Lyn B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI 2 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Haslev blå B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev grøn B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HVS 09 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
JB1 B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB Barcelona B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vestia B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U8C (2009) - 5mands  | C  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Albertslund IF 1 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Albertslund IF 2 Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 4 C Logo B1903 B1903
B93 - Suarez C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF1 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Fix 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Greve Blå C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hekla C C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hellas Messi C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Holbæk B&I C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
JB C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Lyngby 2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RBK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Tune IF 2 C Logo Tune IF Tune IF
Valby Boldklub 1 C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U9A (2008) - 5 mands  | A  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
AFK 1 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B.93 - A A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1903 Sort A A Logo B1903 B1903
B1908 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 1 A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
BSV - A A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
CIK2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
EIF 1 A Logo Espergærde IF Espergærde IF
Farum 1 A Logo Farum boldklub Farum boldklub
FC Holte Logo FC Holte FC Holte
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hellas 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hellas
Karlslunde if 1 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Raklev GI A Logo Raklev GI Raklev GI
RB 1906 - 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub

U9B (2008) - 5 mands  | B  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
AFK 2 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B.93 - B B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1903 Sort B B Logo B1903 B1903
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
Bsf B B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSV - B B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
CIK1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
farum 2 B Logo Farum boldklub Farum boldklub
FC Holte Blå Logo FC Holte FC Holte
FIF Hillerød Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
GVI 2 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hellas 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hellas
HI Blå B Logo Herlev IF Herlev IF
HIK 08B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
HUI B3 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Karlslunde if 3 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 4 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lundegården B B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RBK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Skjoldungerne 1 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjoldungerne 2 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
VIF Grønt hold B Logo Vanløse IF Vanløse IF

U9C (2008) - 5mands  | C  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G,F. Rød C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
A.G.F. Sort C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
AFK 3 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B1903 City 1 C Logo B1903 B1903
B1903 United 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B73 2 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B73 3 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B93 De unge legesyge C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF C1 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF C2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
GVI Bayern München C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Karlslunde IF 5 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Lundegården C C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Lyngby 2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RBK 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub

Arrangør: B1903
Sted: B1903
Adresse: Lyngbyvej 270
Postnr: 2900
By: Hellerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2017>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 21-04-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
B1909 Kreafunk Cup 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018
9. - 11. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018
24. - 25. feb 2018
AIF Cup 2018
19. - 20. maj 2018
Revision Limfjord Cup
2. - 4. feb 2018
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj 2018
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
Sportigan Kolind Cup
9. - 18. feb 2018
Kværkeby IF's Nytårsstævne 2018
6. - 7. jan 2018
Brøndby futsal cup
20. - 21. jan 2018
Newl-Cup 2018
3. mar 2018
B1913 CUP
1. - 3. dec
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Slagelse Cup 2017
9. - 10. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Sparekassen Sjælland Cup 2017
2. dec
Harte Indoor Cup 2017 - Kolding
1. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
BRANDE CUP 2017
2. dec
Frank Jensen Cup 2017
1. - 3. dec
Undløse moneycup 2017
9. - 10. dec
Følg Staevner.dk på Twitter