Deltagere til Hvidevaredoktorens stævne

Hvidevaredoktorens Indendørsstævne for U8-U10 med medaljer og spurtpræmier. Stævnet afvikles i Agedruphallen lørdag den 4 marts 2017

U10 Drenge  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB 1 A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 3 C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Bifferne 1 C Logo Brenderup IF Brenderup IF
Bifferne 2 C Logo Brenderup IF Brenderup IF
Dalum 1 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 C Logo Dalum IF Dalum IF
FIF 1 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
FIF 2 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Kværndrup C Logo Kværndrup BK Kværndrup BK
Munkebo A Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 3 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 4 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 5 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 8 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Søndersø-Drengene C Logo Søndersø Boldklub Søndersø Boldklub

U10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allested C Logo Allested U & I Allested U & I
Egebjerg Fodbold X C Logo Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
Fjordager IF C Logo Fjordager IF Fjordager IF

U8 Drenge  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 1 A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 B Logo Dalum IF Dalum IF
dalum 3 C Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager U8 B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fraugde 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde
Fraugde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde
Højby S&G B Logo Højby S&G Højby S&G
Middelfart 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MG og BK
Næsby U8 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
TPI B B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI B B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U9 Drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bifferne C Logo Brenderup IF Brenderup IF
Fjordager B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fraugde 1 B Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Korup IF 1 C Logo Korup IF Korup IF
Munkebo C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
OB C C Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Sanderum 3 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 4 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub

Arrangør: Fjordager IF
Sted: Agedruphallen
Adresse: Brolandvej 16
Postnr: 5320
By: Agedrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 24-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter