Deltagere til Hvidevaredoktorens mini-stævne

Hvidevaredoktoren og Fjordager IF Inviterer U5 - U7 til Ministævne, med medaljer til alle. Lørdag d.11. marts 2017 i Agedruphallen.

U5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjordager IF Logo Fjordager IF Fjordager IF

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager Logo Fjordager IF Fjordager IF

U7  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby IF B Logo Dalby IF Dalby IF
Dalum 1 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 3 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 5 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 6 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 7 Logo Dalum IF Dalum IF
Korup C Logo Korup IF Korup IF
Korup 2 C Logo Korup IF Korup IF
Nr. Lyndelse B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
U7 - hold 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF

Arrangør: Fjordager IF
Sted: Agedrup hallen
Adresse: Brolandvej 16
Postnr: 5320
By: Agedrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 03-03-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
Möllevallscupen 2018 - Skanör/Sverige
11. - 12. aug
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Følg Staevner.dk på Twitter