Deltagere til Stryhns Cup 2017

Himmelev-Veddelev BK inviterer til Stryhn’s Cup lørdag den 5. august 2017. Medaljer til alle, samt pokaler til finalister eller puljevinder

U10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsø B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB Grøn B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Sort C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde KFUM Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HI Hvid Logo Herlev IF Herlev IF
Himmelev-Veddelev Boldklub A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Team Nitro A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club

U11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB 1906A A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HVB C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Tigrene B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB 1906C C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde KFUM U11 Blå B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM U11 Hvid B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB United A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U12  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De gode C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Holbæk C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB City C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB FC B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KFUM B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse A Logo Benløse IF Benløse IF
HVB U13A A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB U13C C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aif A Logo Albertslund IF Albertslund IF
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U14  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Kvist & AB's disciple B Logo Jyderup Boldklub Jyderup Boldklub
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U15  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB-1 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U15  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB-2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U5/6  | M  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hvb-rødderne Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U7  | M  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Hurtige løver C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Hvb 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB1906 - 1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Sultne løver B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U8  | M  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
HVB årgang 2010 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB årgang 2010 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB årgang 2010 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Roskilde KFUM Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Svogerslev Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U9  | M  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 1 A Logo B1903 B1903
Byens Tag A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Hellas A A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas C C Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Himmelev-Veddelev BK 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 5 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I B3 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB Hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB2 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB3 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Tune IF A Logo Tune IF Tune IF
Tune IF 2 C Logo Tune IF Tune IF

Arrangør: Himmelev-Veddelev Boldklub
Sted: Himmelev-Veddelev Idrætspark
Adresse: Herregårdsvej 46
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsturnering

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 15-07-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter