Deltagere til Sydbank Store Bededags Cup 2017

Næstved IF Fodbold inviterer igen i år til den traditionsrige Sydbank Store Bededags Cup 2017. Der spilles i dagene fredag d. 12. maj til søndag d. 14. maj. Der spilles i rækkerne U6 til U13.U7 spiller 5-mands, U10 har mulighed 8-mands og U13 for 11-mands

U10 / 2007 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
FA 2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Frederiksberg boldklub A Logo Frederiksberg boldklub Frederiksberg boldklub
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK 07A A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB A1 A Logo Kjøbenhavns boldklub Kjøbenhavns boldklub
Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nykøbing FC A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Præstø IF A Logo Præstø IF Præstø IF
Ringsted IF A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Slagelse BI U10 A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Store Merløse Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store Merløse
Team Pato A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Tuse IF A Logo Tuse IF Tuse IF

U10 / 2007 5-mands  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre 07 Skjoldungerne B Logo FC Lejre FC Lejre
Haslev FC B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kemi drengene B Logo Borup IF Borup IF
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
SBI u10-5 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U10 / 2007 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby C Logo Brøndby IF Brøndby IF
FC Lejre 07 Skjoldungerne II C Logo FC Lejre FC Lejre
Haslev FC 3 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG 2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Køge 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Præstø IF C Logo Præstø IF Præstø IF
Ringsted IF C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rishøj Boldklub C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
SB&I U10 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør B&I

U11 / 2006 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
B1903 A Logo B1903 B1903
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 1 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
DB A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Frederikssund A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Fremad Valby A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Greve Fodbold U11/1 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herfølge Boldklub A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG´s drenge A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Lyngby BK - Team Cruyff A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby BK - Team Maradona A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Næstved A Logo Næstved IF Næstved IF
Vanløse A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U11 / 2006 8-mands  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fremad Amager B B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Holmegaard GB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Lyngby BK - Team Pelé B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
NYKØBING FC B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved B Logo Næstved IF Næstved IF
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U11 / 2006 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Herfølge Boldklub C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG Blå C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard GB C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
NYKØBING FC C Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved C Logo Næstved IF Næstved IF
Skælskør B&I C Logo Skælskør BK & IF Skælskør BK & IF
Solrød FC C Logo Solrød FC Solrød FC
Team AS C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slaglille-Bjernede GI

U12 / 2005 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Skjold 2.05 Hvid C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
FC Nakskov C Logo Nakskov Boldklub Nakskov Boldklub
FC Nakskov C Logo Nakskov Boldklub Nakskov Boldklub
FK Sydsjælland C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fremad Valby C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Herfølge BK C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG2 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Langebæk Alliancen C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
VSB-1 C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U12 / 2005 8-mands  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
B 1903 A Logo B1903 B1903
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Bk Frem A Logo boldklubben frem boldklubben frem
Brøndby IF U12-2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
FB A1 A Logo Frederiksberg boldklub Frederiksberg boldklub
FC Roskilde A Logo FC Roskilde FC Roskilde
Herfølge BK A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Himmelev-Veddelev BK A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
LSF1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Nykøbing FC A A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF
Roskilde KFUM 1 A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
SBI A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U12 / 2005 8-mands  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Skjold 2.05 Rød B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Brøndby IF U12-3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Høng Hvid B Logo Høng GF Høng GF
LSF2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NFC-2 B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Roskilde KFUM 2 B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
SBI B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U13 / 2004 11-mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  6 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 Slagelse (A) A Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
FA2000 A Logo FA 2000 FA 2000
FC Roskilde A Logo FC Roskilde FC Roskilde
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF

U13 / 2004 11-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 Slagelse (B) B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
KB B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
Ørslev B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

U13P / 2004 11-mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF
Team Odense Q A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst

U13P / 2004 8-mands  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Greves Uforlignelige Piger A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HGB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK, U12 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Lynge-Broby B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U6 / 2011 3-mands  | -  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Fuglebjerg IF C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
Herfølge Boldklub 1 B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Herfølge Boldklub 2 Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG blå Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG grøn Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG hvid Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG rød Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Næstved Grøn Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved Hvid Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved Sort Logo Næstved if Næstved if
Ringsted IF B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sørbymagle IF Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening
TOF Team Rustik C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
VIF C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U7 / 2010 5-mands  | -  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  5 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 14. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF 1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Fuglebjerg IF C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF
Haslev 1 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 2 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Haslev 3 Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Hg 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG-2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGB Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
KB U7A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nif 1 Logo Næstved IF Næstved IF
Nif 2 Logo Næstved IF Næstved IF
Nif 3 Logo Næstved IF Næstved IF
Slagelse B&I Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Store Merløse/Kværkeby Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse

U8 / 2009 5-mands  | A  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Avarta A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Brøndby - Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby - Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
HG 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Himmelev-Veddelev BK 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ledøje-Smørum Fodbold 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NFC Bayern M A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing FC
SBI A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
SFB A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Solrød FC 3 A Logo Solrød FC Solrød FC
Suså If 1 A Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening

U8 / 2009 5-mands  | B  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Blanco B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herfølge Boldklub B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 4 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 3 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Himmelev-Veddelev BK 3 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev BK 4 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holmegaard GB B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
KB Barcelona B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NFC Barcalona B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC Real Madrid B Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved Hvid B Logo Næstved IF Næstved IF
Sørbymagle IF B Logo Sørbymagle idrætsforening Sørbymagle idrætsforening
Vallensbæk IF B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vemmelev Fodbold B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U8 / 2009 5-mands  | C  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe ladeplads 2010 C Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
HG 3 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 4 C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 5 C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Ledøje-Smørum Fodbold 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Næstved Grøn C Logo Næstved IF Næstved IF
SB 50 C Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
SBI - C C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød FC 2 C Logo Solrød FC Solrød FC
Suså If 2 C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
TOF Team Rustik C Logo Toksværd Olstrup Fodbold Toksværd Olstrup Fodbold
Vallensbæk IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vemmelev U7 1 C Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub
VIF 1 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Vordingborg IF C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U9 / 2008 5-mands  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby rød A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
BK Friheden A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Brøndbyernes IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
HFC A A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted - BLÅ A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Roskilde KFUM A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SBI A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Svendborg A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Tårnby FF A Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9 / 2008 5-mands  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby grøn B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
BK Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
FK Blå B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HFC B B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG Næstved El-Service B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Q-Auto B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted - HVID B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Roskilde KFUM B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SBI B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF

U9 / 2008 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 12. maj 2017

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
FC Lejre C Logo FC Lejre FC Lejre
FK Hvid C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HFC D C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HFC E C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
HG kontrast C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Montage & Sikring C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Speak Media C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard GB C Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
Køge 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Næstved Rød C Logo Næstved IF Næstved IF
Ringsted - GUL C Logo Ringsted IF Ringsted IF
SBI 3 C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Næstved IF
Sted: Næstved IF Fodbold
Adresse: Rolighedsvej 25
Postnr: 4700
By: Næstved
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2017>
mationtofr
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 05-05-2017

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup (U13-U17)
10. - 12. nov
Top Oss Cup
31. mar - 1. apr 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
25. - 26. nov
Fedets Cup 2017, VRI indestævne
18. - 19. nov
GENTOFTE CUP 2017
21. - 22. okt
Orient Cup 2017
18. - 19. nov
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 12. nov
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
Champions League for Kids-SJÆLLAND
21. okt 2017 - 1. apr 2018
Avarta-Julestævne 2017
2. - 3. dec
Indoor LiGA CUP 2017
10. - 12. nov
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Kjellerup IF julecup
27. - 30. dec
Julepodestævne
9. dec
Dalum Multi Cup - Piger
11. - 12. nov
Futsal League 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Junior League - INDOOR 2017/2018
4. nov 2017 - 11. mar 2018
Nordea Cup 2018, Give
5. - 7. jan 2018
Trofeo Mediterráneo 2018
23. - 29. mar 2018
Trofeo Malgratense 2018
12. - 19. okt 2018
Limone Cup 2018
13. - 19. okt 2018
North Limburg Cup 2018
17. - 21. maj 2018
Bauhaus Valbycup 2017
30. sep - 1. okt
Vinter Champions League U12 piger
1. nov 2017 - 15. mar 2018
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017
7. - 8. okt
HIK CUP EFTERÅR 2017
30. sep - 1. okt
U13 Young Guns Elite Cup
29. sep - 1. okt
Vinter Champions League U9, U10& U11
18. nov 2017 - 4. feb 2018
DGI 8-mands vinterturnering på kunstgræs U10-U13
11. nov 2017 - 3. feb 2018
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland
12. okt
Louis Nielsen Cup 2017
14. okt
Football Talent Trophy 2017 - U12
27. - 29. okt
Følg Staevner.dk på Twitter