Deltagere til BFC Lundegården Cup 2017

BFC Lundegården Cup 2017 Indendørs stævne på kunstgras i Top DK hallen for U6-U10

U10  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13.45 - 15.45

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 9-10

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 9-10

Holdnavn Niv Logo Klub
Hekla U7 1 Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla U7 2 Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hellas B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Lundegården 2 Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Værløse BK 1 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse BK 2 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse BK 3 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U8  | B  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 10-11

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
AFK2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
AFK3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
Fremad Amager B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Amager B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Amager 2 B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Fremad Amager DPE Transport Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
HEKLA I B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HEKLA II B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Husum B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Lundegården Blå B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Lundegården Rød B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Vestia B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U9  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 11.15 - 12.15

Holdnavn Niv Logo Klub
Lundegården C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Lundegården 2 C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Måløv Boldklub 2 B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Måløv Boldklub 3 C Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Stenløse B C Logo Stenløse BK Stenløse BK
Stenløse C C Logo Stenløse BK Stenløse BK
Tårnby FF C Logo Tårnby FF Tårnby FF

U9  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 12.30 - 13.30

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Avarta Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Hekla Kyoto B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Måløv Boldklub 1 B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Vindinge IF B Logo Vindinge IF Vindinge IF

Arrangør: Ballerup FC Lundegården
Sted: Top Danmark Hallen
Adresse: Ballerup Idrætsby 36
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 24-02-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter