Deltagere til Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup

Så bydes der velkommen til JEF.DK Cup / Østjylland Open 2017. I samarbejde med vores hovedsponsor, Jydsk Emblem Fabrik og Fodboldfabrikken byder vi, igen i år, jer velkommen til årets afsluttende indeturnering i helt unikke omgivelser.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FTA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FTA
Galten FS B B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
HEI2 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HFS 1 A Logo Horsens FS Horsens FS
Lyseng A1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF U10 hold 1A A Logo Lystrup IF Lystrup IF
skødstrup sf 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stautrup IF Nord Advertising 1 A Logo Stautrup IF Stautrup IF
TRIF A A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Viby U10 A A Logo Viby IF Viby IF
Vinding SF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
Vri A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA-Tranbjerg 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIA-Tranbjerg
Brabrand if-1 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand if-2 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
FC Skibhus B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
HEI3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HFS 2 B Logo Horsens FS Horsens FS
Hornslet IF 1 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Lyseng 7 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng B1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng B2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF U10 hold 2B B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Skødstrup 11c B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
skødstrup sf 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Studstrup 11c B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Romalt B Logo Romalt If Romalt If
TRIF B B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
U10B ASA Røde drenge B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Viby U10 B1 B Logo Viby IF Viby IF
Viby U10 B2 B Logo Viby IF Viby IF
Vri B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus (Hvidkildevej) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
VSK Aarhus 2 (Hvidkildevej) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus
Østbirk IF B Logo Østbirk Idrætsforening Østbirk Idrætsforening

U10 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA-Tranbjerg 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AIA-Tranbjerg
HEI 5 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HFS 3 C Logo Horsens FS Horsens FS
Hornslet 2 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Lyseng C1 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng C2 C Logo IF Lyseng IF Lyseng
skødstrup sf 3 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stautrup IF Nord Advertising 2 C Logo Stautrup IF Stautrup IF
U10C ASA Røde djævle C Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
VRI C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus 3 (Hvidkildevej) C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VSK Aarhus

U10 Drenge AA  | AA  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
EFB A Logo Esbjerg fb Esbjerg fb
EFB A Logo Esbjerg FB Esbjerg FB
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lyseng Kühl A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng AA1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ravn Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vejle
Søften 1 A Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
U10AA ASA Røde lyn A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Viborg SIK Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Grenaa IF B Logo Grenaa if Grenaa if
HEI 1 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF

U6/U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6/U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA 1 Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
ASA1 Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
ASA2 Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
ASA3 Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Brabrand 1 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand 2 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Grenaa if 1 B Logo Grenaa if Grenaa if
Grenaa If 2 B Logo Grenaa if Grenaa if
Grenaa If 3 B Logo Grenaa if Grenaa if
Hadsten 1 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten 2 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 4 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
IF Lyseng 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
IF Lyseng 5 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
MH 2010 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal-Halgård
TMG Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TRIF Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF 2 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK 1 (Ellevang) B Logo Vejlby IK Vejlby IK
VSK 2 (Ellevang) B Logo Vejlby IK Vejlby IK

U8 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 1 A Logo Århus GF Århus GF
BGIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BMI 1 A Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
Brabrand u8 1 A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Galten FS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Gødvad 1 A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
If alliancen A Logo IF Alliancen IF Alliancen
Jarl Arden A Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
lyseng A2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
SIK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stautrup I.F. 1 A Logo Stautrup IF Stautrup IF

U8 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 2 C Logo Århus GF Århus GF
BMI B Logo Beder-Malling Idrætsforening Beder-Malling Idrætsforening
Brabrand u8 2 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Gødvad 2 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad 3 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad 4 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Ifa 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
SIK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 4 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 5 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 6 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stautrup I.F. 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF

U8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA1 A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
ASA2 A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Hog/gui A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK(1) A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA3 C Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Fodbold Venner B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hog/gui 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK(2) B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK(3) C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: IF Lyseng
Sted: Fodboldfabrikken
Adresse: Jens Juuls Vej 2
Postnr: 8260
By: Viby J. (Århus)
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indeturnering

<april 2017>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 20-03-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter