Deltagere til Toftegaard biler opstartstævne 2017

Sæsonoptakt 2017 skydes i gang med forårsopstartsstævne i Jernløse Boldklub

U10 drenge (2007)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Tuse IF B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF 2 C Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse Næs Boldklub C Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub
Tølløse Bold Klub C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tølløse Bold Klub B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Undløse BK C Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Undløse BK B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U10 pige (2007)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Jernløse BK C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub

U11 drenge (2006)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF city B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fløng Hedehusene Fodbold
FHF united B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fløng Hedehusene Fodbold
Herfølge BK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet herfølge
HIK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jernløse C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
JMA C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet JMA2006
Skælskør U11 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skælskør B&I
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U12 drenge (2005)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagsværd 1 B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Ballerup FC Lundegården C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Gislinge Boldklub C Gislinge Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Gislinge Boldklub
Jernløse Boldklub C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
KB B2 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U12 pige (2005)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF Logo Brøndby IF Brøndby IF
Gislinge BK C Gislinge Boldklub Logo ukendt af Staevner.dk Gislinge Boldklub
Jernløse BK C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Tusepigerne Logo Tuse IF Tuse IF
Tølløse pigerne B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U13 drenge (2004)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ballerup FC Lundegården C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
De røde B Logo Tuse IF Tuse IF
Jernløse bk B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Rønnede IF C Logo Rønnede IF Rønnede IF
Taastrup FC 1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 3 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Undløse BK C Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901

U14 drenge (2003)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagsværd BK "1" A Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bagsværd BK "2" C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
FHF B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Holbæk u14 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Jernløse bk C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Kb3 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ølstykke 1 A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC
Ølstykke 2 B Logo ølstykke fc ølstykke fc

U15 drenge (2002)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Mix (2011)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Mix (2010)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF Logo Benløse IF Benløse IF
Jernløse 1 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 2 Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse 3 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Tuse Næs Boldklub C Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub
Tuse Næs Boldklub 2 C Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub

U8 drenge (2009)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF Logo Benløse IF Benløse IF
Holbæk B&I Blå B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I hvid B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB Juventus A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ugerløse IF B Logo Ugerløse IF Ugerløse IF
Undløse bk B Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Vemmelev Fodbold B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vemmelev

U9 drenge (2008)  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Avarta B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
BTA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BTA
DanBolig Holbæk B Logo Vipperød BK Vipperød BK
HG 1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK08B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
HVB Atletico C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB United B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jernløse Boldklub 1 B Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
Jernløse Boldklub 2 C Logo Jernløse Boldklub Jernløse Boldklub
KB Real Madrid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ringsted - BLÅ A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted - GUL C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted - HVID B Logo Ringsted IF Ringsted IF
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC U9 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Trendstar.dk B Logo Vipperød BK Vipperød BK
Tølløse Boldklub C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

Arrangør: Jernløse Boldklub
Sted: Jernløse Bk's baner
Adresse: Gl. skovvej 150
Postnr: 4420
By: Regstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2017>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 20-03-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter