Deltagere til Silence cup

Silence cup er et resultat stævne med medaljer til alle og pokaler til vinderne, 2'erne og 3'erne. Alle niveauer i pige rækkerne og U6 Og U7 drenge rækken er velkommen og i øvrige drenge rækker er niveauet beskrevet.

U10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Middag/ Efter

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Middag/ Efter

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U7  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag Formiddag/ Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 A Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Sengeløse Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Skjoldhajer B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjoldrødderne B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U7 årgang  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sengeløse Piger Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U7/ U8 Begynder  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag/ middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby U7 piger Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør Boldklub C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Sengeløse piger 2010 C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse U8C C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Slangerup Soif C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slangerup Soif

U8 årgang  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag/ Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby if A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Sengeløse Piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Formiddag/ Middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9 Begynder  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag Middag/ eftermidda

Holdnavn Niv Logo Klub
rosenhøj C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Sengeløse Piger C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9 årgang  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag/ eftermidda

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
rosenhøj A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Sengeløse Piger A Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

Arrangør: Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Sengeløse
Adresse: Spangåvej 9
Postnr: 2630
By: Taastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 13-06-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter