Deltagere til Trænningsstævne på kunstgræs

Kom og få 3-4 kampe i benene inden sæsonstart, på de lækre kunstgræsbaner i Lynge Broby v/ Sorø og afslut med varme pandekager efter dagens sidste kamp.

U10 drenge/ 8-mands  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse Logo Benløse IF Benløse IF
Høng GF U10 B Logo Høng GF Høng GF
Tuse IF A Logo Tuse IF Tuse IF

U10 drenge/ 8-mands  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse Logo Benløse IF Benløse IF

U10 piger/ 5-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge/ 8-mands  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HG Herlufsholm Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Tuse IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse IF Fodbold

U11 drenge/ 8-mands  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kværkeby IF C Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Svebølle BI C Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Søholmen 4B C Jystrup IF Logo ukendt af Staevner.dk Jystrup IF

U12 drenge/ 8-mands  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Tuse IF 1 B Logo Tuse IF Tuse IF

U12 drenge/ 8-mands  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Vikingerne C Logo FC Lejre FC Lejre
Høng Blå C Logo Høng GF Høng GF
Tuse IF 2 C Logo Tuse IF Tuse IF

U12 piger/ 8-mands  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73, Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse

U12 piger/ 8-mands  | CD  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge/ 5-mands  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF

U8 drenge/ 5-mands  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF Logo Benløse IF Benløse IF
HG 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Vipperød B Logo Vipperød BK Vipperød BK

U9 drenge/ 5-mands  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge/ 5-mands  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Lynge-Broby IF
Sted: Frederiksberg Hallen
Adresse: Smedeparken 1
Postnr: 4180
By: Sorø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 07-03-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
EGIF CUP 2019 (U6-U15 D+P)
19. - 27. jan 2019
Skærbæk Ungdomscup 2018
16. - 18. nov
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter