Deltagere til Trænningsstævne på kunstgræs

Kom og få 3-4 kampe i benene inden sæsonstart, på de lækre kunstgræsbaner i Lynge Broby v/ Sorø og afslut med varme pandekager efter dagens sidste kamp.

U10 drenge/ 8-mands  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse Logo Benløse IF Benløse IF
Høng GF U10 B Logo Høng GF Høng GF
Tuse IF A Logo Tuse IF Tuse IF

U10 drenge/ 8-mands  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse Logo Benløse IF Benløse IF

U10 piger/ 5-mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 drenge/ 8-mands  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HG Herlufsholm Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Tuse IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tuse IF Fodbold

U11 drenge/ 8-mands  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kværkeby IF C Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Svebølle BI C Logo Svebølle Boldklub & idrætsforening Svebølle Boldklub & idrætsforening
Søholmen 4B C Jystrup IF Logo ukendt af Staevner.dk Jystrup IF

U12 drenge/ 8-mands  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Tuse IF 1 B Logo Tuse IF Tuse IF

U12 drenge/ 8-mands  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Vikingerne C Logo FC Lejre FC Lejre
Høng Blå C Logo Høng GF Høng GF
Tuse IF 2 C Logo Tuse IF Tuse IF

U12 piger/ 8-mands  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73, Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse

U12 piger/ 8-mands  | CD  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge/ 5-mands  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF

U8 drenge/ 5-mands  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag d. 25. marts

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse IF Logo Benløse IF Benløse IF
HG 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Vipperød B Logo Vipperød BK Vipperød BK

U9 drenge/ 5-mands  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge/ 5-mands  | CD  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag d. 26. marts

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Lynge-Broby IF
Sted: Frederiksberg Hallen
Adresse: Smedeparken 1
Postnr: 4180
By: Sorø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 07-03-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter