Deltagere til HIK PÅSKE CUP 2017

I påsken 2017 afholder Hellerup Idræts Klub igen den traditionelle PÅSKE CUP, hvor de klassiske erindringsmedaljer er byttet ud med påskeæg til alle deltagere. Over lørdag d. 8/4, søndag d. 9/4 & torsdag d. 13/4 afvikles 3v3, 5v5 & 8v8 for U5-U12 drenge.

U10 (2007) 5v5 C  | C  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13.00-16.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903-U10-2-T C Logo B1903 B1903
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
Espergærde C1 C Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde C2 C Logo Espergærde IF Espergærde IF
FIF C Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
Gladsaxe-Hero U10 hold 2 C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
HIK 07-3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hornbæk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
Husum Grøn C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Jan's drenge C Logo Faxe Boldklub Faxe Boldklub
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Pierres drenge Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
SIF rødderne C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skjold Birkerød U10 C Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Snekkersten IF C Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Ølstykke C Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U10 (2007) 8v8 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 09.00-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U10-1 A Logo B1903 B1903
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Espergærde IF A Logo Espergærde IF Espergærde IF
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skjold Birkerød U10 A A Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Vallensbæk if A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 (2007) 8v8 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 09.00-12.00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 - U10-2-8 B Logo B1903 B1903
Bk Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Fighterne B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Gladsaxe-Hero hold 1 B Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Piraterne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SIF drengene B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U11 (2006) 8v8 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 12.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB
B1903 A Logo B1903 B1903
Bk Olympic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
HIK 06-1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB U11 A2 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kvarnby Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kvarnby
Vanløse A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U11 (2006) 8v8 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 12.00-15.00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Olympic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Hellas B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HIK 06-2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Husum Boldklub Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Kvistgård Heros B Logo Kvistgård IF Kvistgård IF
Skævinges drenge C Logo IS Skævinge IS Skævinge
ØIF B Logo Østerbro IF Østerbro IF
Ålholm IF C Logo Ålholm IF Ålholm IF

U12 (2005) 8v8 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 15.00-18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
FC Roskilde A Logo FC Roskilde FC Roskilde
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK 05-1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Lyngby 1 A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U12 (2005) 8v8 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 15.00-18.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
BSF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
HIK 05-2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB B1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kvistgård Krigerne B Logo Kvistgård IF Kvistgård IF
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RGI-B B Logo Raklev GI Raklev GI

U5 (2012) 3v3  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 10.00-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B 1973 3 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B.93 2012 PMC Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1973 1 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B1973 2 Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Kometerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Raketterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skjold-drengene B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U6 (2011) 3v3  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10.00-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B.93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B1903 - 1 B Logo B1903 B1903
B1903 - 2 B Logo B1903 B1903
Barca Logo Ålholm IF Ålholm IF
FBI.1 C Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FBI.2 C Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
HIK Allardyce Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Guardiola Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Klopp Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Mourinho Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Moyes Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Wenger Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup 1 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Løveungerne Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Milan Logo Ålholm IF Ålholm IF
RB 1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Real C Logo Ålholm IF Ålholm IF
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK

U7 (2010) 3v3  | BC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 10.00-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 2 C Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
AFK 3 B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
b93 - 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
b93 - 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
HIK Blå Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Hvid Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK Rød Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Kastrup Boldklub 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup u6 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB U7A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Nif Logo Næstved IF Næstved IF
orient blå C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient grøn C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient gul C Logo Orient GIF Orient GIF
Orient rød C Logo Orient GIF Orient GIF
SIF Blå B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF RØD B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Snekkersten C Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening

U7 (2010) 5v5  | AB  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 09.30-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
B93 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF ! A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Cameroun B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Farum Boldklub A A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FIF B Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
Havdrup B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HG-1 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrup Boldklub 2 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB C1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U7A (2) Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kloakmanden FC A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Orient Logo Orient GIF Orient GIF
RØD10 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Skovshoved hold hvid B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Slagelse B&I A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Snekkersten B Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Team Mini Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8 (2009) 5v5 A  | A  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 09.30-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Rød A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 1 A Logo B1903 B1903
B1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BK Avarta A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Bk Hellas A A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Brøndby Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Farum 1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Holte 1 A Logo FC Holte FC Holte
FC Holte 1 A Logo FC Holte FC Holte
Glostrup FK 1 A Logo Glostrup FK Glostrup FK
GreveHvid A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B&I - A A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
JIK A Logo Jægerspris IK Jægerspris IK
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
RBK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Vallensbæk IF A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 (2009) 5v5 B  | B  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 09.30-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 2 B Logo B1903 B1903
Bk Hellas B B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Blå Vanløse B Logo Vanløse if Vanløse if
BSF1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum Tiger B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Holte B B Logo FC Holte FC Holte
FHF Grøn B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Galacticos B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Galacticos B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Glostrup FK 2 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
GVI 2 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hekla Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B&I - B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB Barcelona B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NFC Barcelona B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing FC
NFC Real Madrid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nykøbing FC
RBK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
West Ham B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub

U8 (2009) 5v5 C  | C  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 09.30-12.30

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Gul C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B73 drengene C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FC Holte 2 C Logo FC Holte FC Holte
FC Holte C1 C Logo FC Holte FC Holte
FHF Hvid C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Fix 2 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GFK 2009 C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
Glostrup FK 3 C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Hammers C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 6 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 7 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 8 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B&I - C C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Husum Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB Juventus C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RBK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Vallensbæk IF C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9 (2008) 5v5 A  | A  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.00-16.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby rød A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 1 A Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
BK Friheden A Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Brøndbyernes IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIF A A Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK 08-1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Sundby Boldklub Ajax årgang 2008 A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U9 (2008) 5v5 B  | B  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 13.00-16.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby grøn B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 2 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B93 - Måltyvene B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
GVI 2 Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hekla Blå B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla Kyoto B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIF B B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIK 08-2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HUI B3 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB's missiler B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RBK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
SIF B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skjoldungerne B B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
VSB Hvid B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
Ålholm IF B Logo Ålholm If Ålholm If

U9 (2008) 5v5 C  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13.00-16.00

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby sort C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 3 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Fighterne C Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Fk Hvid C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Gladsaxe Hero 1 C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Gladsaxe Hero 2 Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
HIF C C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF LIVERPOOL Logo Helsingør IF Helsingør IF
HIF REAL C Logo Helsingør IF Helsingør IF
HIK Hvid C Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF
RBK 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rudersdal Boldklub
Skjoldungerne C C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Sundby Boldklub Chealsea årgang 2008 C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
VSB Grøn C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

Arrangør: Hellerup Idræts Klub
Sted: HIK
Adresse: Bregnegårdsvej 25
Postnr: 2900
By: Hellerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2017>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 29-03-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Bilka Cup
17. - 18. feb 2018
3:3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9
27. jan 2018
Rema 1000 Pigecup
16. dec
BTA Jule Cup
27. - 28. dec
Åbne Herning mesterskaber 2018 i Futsal
10. mar 2018
Julestævne - Technica Cup - Støvring IF
27. - 30. dec
Pige pinsecup i Holmegaard
19. maj 2018
Baba`s Pizza CUP 2017
16. dec
Lammefjords Cup 2017
27. - 30. dec
Futsalstævne i Elbohallen - Taulov
2. dec
Fraugde spar nord cup
2. - 3. dec
Julestævne Rask Mølle
8. - 17. dec
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2017
25. - 26. nov
Fjord Cup
1. - 3. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Danske Bank Cup
1. - 3. dec
Hafnia Cup 2017
2. dec
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10
2. dec
AaB Julecup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter