Deltagere til Nørrebro United Tigercup

8 hold pr. årgang, 2 PULJER. KAMPTID: 15 MIUNUTTER I alle årgange bliver der spillet 5 mands fodbold: Cuppen er for U9, U10 og U11.

U10  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag, 1 april

Holdnavn Niv Logo Klub
Husum Orange B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Jægersborg C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Nbu Kent Nielsen B Logo Nørrebro United Nørrebro United
Nørrebro United - Morten Olsen C Logo Nørrebro United Nørrebro United
pierres drenge B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Skjold Brun C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold

U11  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag, 1 april

Holdnavn Niv Logo Klub
John Sive bæk C Logo Nørrebro United Nørrebro United
John Sive bæk 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørrebo United
Lars Olsen 1 C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Lars Olsen 2 C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Preben Elkjær 1 C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Preben Elkjær 2 C Logo Nørrebro United Nørrebro United

U9  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag, 1 april

Holdnavn Niv Logo Klub
Husum Boldklub B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Nørrebro United - Brasilien C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Nørrebro United - Cameroun C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Nørrebro United - Danmark - Jaguars C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Nørrebro United - Danmark - Tigers C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Nørrebro United- Cameroun 2 C Logo Nørrebro United Nørrebro United

Arrangør: Nørrebro United
Sted: Nørrebro parken
Adresse: Stefansgade 30
Postnr: 2200
By: KBH N
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2017>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Frist: 27-03-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter