Deltagere til Nordjyske Bank Cup Brønderslev

Nordjyske Bank Cup Brønderslev Opstartsstævne den første weekend efter skolestart, d. 12.-13. august. Stævnet er for både piger og drenge fra U6-U13. Brug Cup'en som optakt til den nye sæson på Brønderslev Idrætsforenings flotte anlæg.

U10 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bindslev Tversted IF
Defårå A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Hjørring IF A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
RIF 1 A Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Støvring IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Støvring IF
Aalborg KFUM A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BTI 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bindslev Tversted IF
Guldklumperne C Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Hjørring IF C Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
RIF 2 C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
SHI 3 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Stenum C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet stenum
Svif 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sulsted if
Svif 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sulsted if
Øster Han Herred C Logo Brovst IF Brovst IF
Aalborg KFUM 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U10 piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev 2 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev 3 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BTI C Logo Bindslev/Tversted IF Bindslev/Tversted IF
Jetsmark IF 1 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark IF 2 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
seje piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet stenum
SHI 1 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skagen U10 piger B Logo Skagen IK Skagen IK
Vrå B Logo Vraa/Børglum IF Vraa/Børglum IF

U11 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang 1 A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hjallerup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hjallerup
Nørresundby Forenede Boldklubber A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFB
Skagen ik Logo Skagen IK Skagen IK
Strandløverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gvl løkken

U11 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp IF B Logo Bagterp IF Bagterp IF
Brønderslev 1 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev 2 C Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Chang 2 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Dronninglund IF B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Hjallerup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hjallerup
Lundergaard IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lundergaard IF
Nørresundby Forenede Boldklubber B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet NFB
Skagen ik Logo Skagen IK Skagen IK
Troldene C Logo Gjøl Gymnastik og Boldklub Gjøl Gymnastik og Boldklub

U11 piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brønderslev IF

U11 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brønderslev IF

U12 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja A Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Brønderslev IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brønderslev IF
BTI 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bindslev Tversted IF
LKB A Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
SGIF1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skørping Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Vejgaard 1 A Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
AaB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaB
Aalborg KFUM 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg KFUM

U12 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Asaa/Agersted B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Asaa Boldklub
Bangsbo Freja C Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Brønderslev IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brønderslev IF
BTI 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bindslev Tversted IF
Dronninglund B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Dronninglund
jacobs dream team C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet stenum
Lundergaard IUF C Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SGIF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SHI 2 C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Vejgaard 2 C Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aalborg KFUM 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg KFUM
Aars IK B Logo Aars IK Aars IK

U12 piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brønderslev IF

U12 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev IF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brønderslev IF
Svenstrup-Godthåb A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup-Godthåb
SVIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SVIF
AaB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaB
Aalborg Chang A Logo Aalborg Chang Aalborg Chang

U13 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
"De friske fyre" B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
Brønderslev IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brønderslev IF
Torbens drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet stenum
ØVI C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østervrå IF
Aalborg Freja B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U13 piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BI 2 A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
LKB Gistrup 1 A Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup

U13 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BI 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Vrå/Børglum IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vrå/Børglum IF

U6 mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BI Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
SIV Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
Vodskov IF Logo Vodskov IF Vodskov IF

U7 drenge  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Asaa/Agersted Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Asaa Boldklub
Asaa/Agersted Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Asaa Boldklub
BI 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 3 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
GVL Løkken Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVL Løkken
Jetsmark IF Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Lundergård U7 B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Lundergård U7 Drenge mix B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SIV Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SIV
SIV 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet siv
Vodskov IF Logo Vodskov IF Vodskov IF
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BI 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Hjørring IF 1 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hjørring IF 2 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
LIUF U8 B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Sindal U8 B Logo Sindal IF Sindal IF
Vodskov 1 Logo Vodskov If Vodskov If
Vodskov 2 Logo Vodskov If Vodskov If

U8 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Asaa/Agersted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Asaa Boldklub
BI 1 A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Gug BK 1 A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
SGIF 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U9 drenge B/C  | BC  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Asaa/Agersted C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Asaa Boldklub
Bagterp 1 B Logo Bagterp IF Bagterp IF
Bagterp 2 B Logo Bagterp IF Bagterp IF
BI 2 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 3 C Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Chang 1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 C Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Gjøl C Logo Gjøl Gymnastik og Boldklub Gjøl Gymnastik og Boldklub
Gug BK 2 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Lundergaard IUF 1 B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Lundergaard IUF 2 C Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
NFB 1 B Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
NFB 2 B Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
PVSport81 C Logo Poulstrup Vrejlev 81 Poulstrup Vrejlev 81
SGIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SGIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SHI 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Sindal IF B Logo Sindal IF Sindal IF
SVIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestbjerg
SVIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vestbjerg

U9 piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brønderslev IF
Skagen U9 piger B Logo Skagen IK Skagen IK

U9 piger B/C  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
LKB Gistrup B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup

Arrangør: Brønderslev Idrætsforening
Sted: Brønderslev Idrætsforening
Adresse: Gl. Agdrupvej 17-23
Postnr: 9700
By: Brønderslev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2017>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 02-08-2017


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter