Deltagere til Jutlander Bank Cup

Igen i år har vi arrangeret et GRATIS stævne håber på mange deltager lige som sidste år

U-10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Støvring IF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Aars Logo Aars IK Aars IK

U-10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-10 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø Ullits IK B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
VIF83 B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83
Aalborg Freja B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U-11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden

U-12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Morsø FC 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morsø FC

U-12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Morsø FC 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morsø FC

U-13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
støvring IF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U-13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV B Logo ASV ASV
Støvring IF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
VH08 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U-6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Doense/vebbestrup Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Hobro IK Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK årg 12 - 1 C Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK årg 12 - 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
IF Jarl Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IF Jarl Arden 2 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IF Jarl Arden årgang 2012 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping

U-7  | Herrer/Drenge

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jarl Arden
Doense/vebbestrup C Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Farsø Ullits IK 1 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø Ullits IK 2 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø Ullits IK 3 Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Gug 1 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 2 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 3 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
HB 1 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HB 2 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Rosendal (mix) C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF 1 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 3 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
VH08 A Logo Hobro ik Hobro ik
Aalborg freja B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg freja 2 B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
aalborg freja 3 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U-7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Doense/vebbestrup C Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
IF Alliancen 1 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF Alliancen 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF Frem Skørping 1 C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Frem Skørping 2 C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Thea Nr. 2´s Hold C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF

U-8  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV Logo ASV ASV
Doense/vebbestrup C Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
FUIK B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Gug 1 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug BK 1 A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug BK 2 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Helsted B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro ik årg. 10 C Logo Hobro IK Hobro IK
KFUM 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
NIF/rif Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal C C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Valsgaard Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U-9  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV C Logo ASV ASV
Hobro IK 1 C Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 A Logo Hobro IK Hobro IK
If Jarl Arden 1 B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
If Jarl Arden 2 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
nørager if B Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
Aalborg Freja 1 A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

Arrangør: Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Sted: Multiforum
Adresse: Ndr Truevej 14 D Vebbestrup
Postnr: 9500
By: Hobro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2017>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 14-06-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Hansen/ Nissen Cup 2017
27. - 30. dec
spar nord cup 2017
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Marienlyst Cup 2017
15. - 17. dec
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold
9. - 10. dec
Dansk Revision Cup 2017
28. - 29. dec
HORSENS JULE-INDOOR 2017
8. - 10. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
VESTI OLSEN& HANSEN CUP 2018
16. - 18. feb 2018
Skærbæk Open 2017
27. - 28. dec
Dansk Revision Roskilde Pige Cup
10. mar 2018
Halsnæsmesterskabet 2017
27. - 30. dec
Nilfisk-Spar Nord Cup 2018
19. - 21. jan 2018
BSI-VIF NORDIC CUP U10-U11 8-mands og U12 som 9-ma
7. - 8. apr 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Bilka Cup
17. - 18. feb 2018
3:3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9
27. jan 2018
Rema 1000 Pigecup
16. dec
Futsalstævne i Elbohallen - Taulov
2. dec
Fraugde spar nord cup
2. - 3. dec
Julestævne Rask Mølle
8. - 17. dec
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2017
25. - 26. nov
Fjord Cup
1. - 3. dec
SB CUP
2. - 3. dec
Danske Bank Cup
1. - 3. dec
Hafnia Cup 2017
2. dec
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10
2. dec
AaB Julecup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter