Deltagere til Multiforum Cup 2017

Endnu engang bliver der holdt Multiforum Cup, i Vebbestrup. Et sjovt og spændende ungdomsstævne for alle. Lørdag vil Julemanden komme og besøge alle 3-mands holdene. Der er altid forfriskninger klar i cafeteriet.

u-10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
If jarl arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Løgstør Logo Løgstør IF Løgstør IF
Purhus IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
rebild syd 1 B Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub
rebild syd 2 B Logo Nørager Boldklub Nørager Boldklub

U-11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FUIK 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Oif Logo IF Fjorden IF Fjorden

U-12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
luksuspleje A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Sydthy Autoværksted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
Team Clips Group A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Jysk Firmatøj/CRAFT A Logo Skive IK Skive IK

u-12  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden tøzerne Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden

u-13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

u-14  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/HB B Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
FC Fart A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Rødderne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fårvang 1 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang 9 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Onsild IF B Logo Onsild IF Onsild IF
Team Cruyff A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team InCom/netIP A Logo Herning Fremad Herning Fremad

u-14  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

u-6 3 mands  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Doense/Vebbestrup Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
PFU 05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU 05
RIFs de yngste C Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Tjele vest sport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TVS

u-7 3 mands  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Farsø drengene C Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Gug 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gug 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gug
IF Jarl Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IF Jarl Arden 2 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
PFU 05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU 05
RKG-1 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG-2 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG-3 B Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

u-8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HB C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
AaB (1) B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB (2) B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

u-9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Sted: Multiforum
Adresse: Ndr Truevej 14 A
Postnr: 9500
By: Vebbestrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2017>
mationtofr
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 01-12-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Möllevallscupen 2018 - Skanör/Sverige
11. - 12. aug
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Følg Staevner.dk på Twitter